2737
2734
عنوان

خدایی صادق باشین طبیعیه با ۱۹ سال سن هیچ پیشنهاد دوستی نداشتم؟😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1189 بازدید | 99 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عق😂 این چندش بازیا چیه

دیگه دیگههه خودت گفتی پیشنهاد میخوای 

حیف نمیدونم چه شهری هستی وگرنه داداشم میفرستادم پیشنهاد بده 

البته کاشکی قبول میکردی میبردیش منم از دستش راحت میشدم 😂

تنها هسته گردو ایران  هستم ،هیچ گردویی هسته نداره و من یکی فقط اولین و آخرین هسته گردو هستم پسسسس این شما و این یگانه هسته گردو ایرااااان 😎😎💙
2728
این احساس کافی نبودن و بی ارزشی دست از سرم بر نمیداره  

اینجوری نگو 

ولی به این فکر کن بازیچه نمیشی 

گول نمیخوری 

و اینم بگم از چیزایی که بین دوستات اتفاق میفته نکته برداری کن

چی خوبه چی بد ،از  اونا درس بگیر 

ببین اون پسری که میاد سمتش تا چه مدت باهاش میمونه 

ببین چطوری باهاش رفتار میکنه 

من چیزایی دیدم از بقیه که مغزم سوت میکشید و چقد دلم براشون میسوخت که اینقد ساده هستن و راحت گول میخوردن 

تو چیزی درونت هست که طرف مقابل  رو اجازه نمیده بیاد سمتت و بازیت نده

زدم فریاد خدایا این چه رسمیست رفیقان را جدا کردن هنر نیس رفیقان قلب انسانن خدایا بدون قلب چگونه می‌توان زیست💔رفیق جان، روزهای خوب تـوی راهن.قـرار نیست که همیشه صبح رو با قلب شکسته و پر غم از خواب بیدار بشی؛🍃 خدایا منظوره من از اینکه 'هوامو داشته باش' این نیس که فقط اکسیژن برسونی یکم خلاقیت آخه قربونت برم... شیطون رو ببین چه پیشنهادهایی میده😂😂😂،،،،،به امید روزی که حال مردممون خوب بشه🖤دوباره بخندیم یه روز خوب میاد🙂 جدیدا ناتوانی جنسی پیدا کردم......تو هر مغازه ای میرم توان  خریدن هیچ جنسی رو ندارم🤪🥴‏بیا واقع‌بین باشیم، اگه دیر جوابتو میده و به زور یه حالی ازت میپرسه، مطمئن باش به حرف زدن باتو علاقه ای نداره، وگرنه کیه که این روزا گوشیش دستش نباشه؟😂😁 ‏یه سیب از درختش کندن خوردن داره دهنمونو سرویس میکنه...بعد تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و با حوریاش ور بری؟؟؟بــییییییااااااااه 👍👍👍رفتم سونوگرافی از مجاری کلیوی تو گزارشش نوشته مثانه پر از ادرار است خب اینو از خودم میپرسیدید بتون می‌گفتم انتظار داشتید تو مثانه ماءالشعیر باشه؟😂 حماقت نکن!😠 همین دیگه... خیلی باکلاس بود... بذار یه بار دیگه بگم 😂حماقت نکن! 😑☝️😐 دوست دارم بگم ویتامین ۳۰ تو بگو (ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😒😒
هیچکدوم فقط لامبادا🤣

جوننن 

باش فقط به خاطر لامبادا میپوشم 

به قول یکی از دوستم شور*ت خرابی😂😂😂

نمیدونم چرا کلمه شور*ت باید ممنوع باشه😐😐

تنها هسته گردو ایران  هستم ،هیچ گردویی هسته نداره و من یکی فقط اولین و آخرین هسته گردو هستم پسسسس این شما و این یگانه هسته گردو ایرااااان 😎😎💙
دیگه دیگههه خودت گفتی پیشنهاد میخوای  حیف نمیدونم چه شهری هستی وگرنه داداشم میفرستادم پیشنهاد ...

این چه ایده ی سمی بود 😂 خطرناکه خواهرشوهرم تو سایت باشه نمیقام😂

یه درونگرای درجه یک ، یه نویسنده ی مرده
2738
جوننن  باش فقط به خاطر لامبادا میپوشم  به قول یکی از دوستم شور*ت خرابی😂😂😂 نمیدو ...

اره ش.ورت خرابی خیلی بهش میاد😂

من وقتی میبینم میترسم یاد زن و شوهرها میفتم😁

ای پناه بی کسان مرا دریاب🖤
هیچکدوم فقط لامبادا🤣

اذیت میکنه 🤣🤣

زدم فریاد خدایا این چه رسمیست رفیقان را جدا کردن هنر نیس رفیقان قلب انسانن خدایا بدون قلب چگونه می‌توان زیست💔رفیق جان، روزهای خوب تـوی راهن.قـرار نیست که همیشه صبح رو با قلب شکسته و پر غم از خواب بیدار بشی؛🍃 خدایا منظوره من از اینکه 'هوامو داشته باش' این نیس که فقط اکسیژن برسونی یکم خلاقیت آخه قربونت برم... شیطون رو ببین چه پیشنهادهایی میده😂😂😂،،،،،به امید روزی که حال مردممون خوب بشه🖤دوباره بخندیم یه روز خوب میاد🙂 جدیدا ناتوانی جنسی پیدا کردم......تو هر مغازه ای میرم توان  خریدن هیچ جنسی رو ندارم🤪🥴‏بیا واقع‌بین باشیم، اگه دیر جوابتو میده و به زور یه حالی ازت میپرسه، مطمئن باش به حرف زدن باتو علاقه ای نداره، وگرنه کیه که این روزا گوشیش دستش نباشه؟😂😁 ‏یه سیب از درختش کندن خوردن داره دهنمونو سرویس میکنه...بعد تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و با حوریاش ور بری؟؟؟بــییییییااااااااه 👍👍👍رفتم سونوگرافی از مجاری کلیوی تو گزارشش نوشته مثانه پر از ادرار است خب اینو از خودم میپرسیدید بتون می‌گفتم انتظار داشتید تو مثانه ماءالشعیر باشه؟😂 حماقت نکن!😠 همین دیگه... خیلی باکلاس بود... بذار یه بار دیگه بگم 😂حماقت نکن! 😑☝️😐 دوست دارم بگم ویتامین ۳۰ تو بگو (ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😒😒
تو نداری؟😂 من فقط دنبال یه اثبات برای زنده بودن و نامرئی نبودن میگردم 😂 ایا چیز زیادیه؟

نه والا نیس 

من فقط یه بار یکی نشناخته بهم پیشنهاد داد که اونم از فوهش بد تر بود پالا😂😂😂

(من و دوستم با یکی از دوستام و دوست پسرش رفته بودم بیرون بعد که برگشتیم دوستم گفتش که دوستِ دوست پسرش نشونی منو بهش داده و از من خوشش اومده و نشونی اون یکی دوستمون هم داده و از اونم خوشش اومده و کلا از دوتامون که با دوستمون رفته بودیم خوشش اومده بود و گفته بود هرکدومشون قبول کنه من باهاش دوست میشم😂😂😂) تهش هم نه من قبول کردم نه دوستم 

( امیدوارم مغزت گوز پیچ نشده باشه و داستان فهمیده باشی) 

جوننن  باش فقط به خاطر لامبادا میپوشم  به قول یکی از دوستم شور*ت خرابی😂😂😂 نمیدو ...

چون شورته‌ 😁

نه والا نیس  من فقط یه بار یکی نشناخته بهم پیشنهاد داد که اونم از فوهش بد تر بود پالا😂😂😂 & ...

یه ادم معلوم الحالیم بوده 😂😂 میخوام صد سال پیشنهاد اینجوری ندن 

یه درونگرای درجه یک ، یه نویسنده ی مرده
2706