2737
2734

سلام دوستان من دیپلم تجربی دارم ۲۳سال متاهل و بچهدار میخوام ازمون بدم چه کتابی بخرم ؟

راجب حقوقش اطلاعات دارین؟

چه رشته هایی قبول میشم اموزش پرورش؟

فقط ابتدایی؟

اسم کتاب هارو هم بی زحمت بگین چند تاس اسم هاشون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اخه تو گوگل دیدم دیپلم از ۲۰تا ۲۵سال میتونه

بله برای رشته های خاص که اونم ندارن اصولا مثلا خدمات و این جور چیزا اونم حالا با لیسانس ثبت نام میکنن حتی فوق 

زیر علمت امن ترین جای جهان است                 آن چیز که عیان است چه حاجت به بیان است                                                                        آقا هستم...
2738
من معلم ابتدایی هم راضیم

معلم ابتدایی حتما باید لیسانس و فوق لیسانس در رشته های مرتبط باشه مثل روانشناسی مشاوره علوم تربیتی تحصیلات حوزوی و...

زیر علمت امن ترین جای جهان است                 آن چیز که عیان است چه حاجت به بیان است                                                                        آقا هستم...
معلم ابتدایی حتما باید لیسانس و فوق لیسانس در رشته های مرتبط باشه مثل روانشناسی مشاوره علوم تربیتی ت ...

چیکار میتونم بکنم امسال کنکور دادم بعد ۴سال افتضاح شدم دوبارهبخام بخونم پسرمم بزرگ شده باید بهش برسم وقت ندارم یسال دیگ بخونم بعد ایا قبول شم ایا نه

چیکار میتونم بکنم امسال کنکور دادم بعد ۴سال افتضاح شدم دوبارهبخام بخونم پسرمم بزرگ شده باید بهش برسم ...

باید دانشگاه برید مدرک بگیرید اگر استخدامی بود شرکت  کنید در غیر این صورت مشاغل آزاد وخانگی من ارشد دارم سه سال استخدامی شرکت کردم تا قبول شم ☺

2706