2410
2553
عنوان

پسرم 😔

237 بازدید | 15 پست

سلام دخترا

پسرم یه ساعته بخاطر کیپ شدن بینی از خواب بیدار شد

هرچند روز همینه

بینیش کیپ میشه... آبریزش بینی و خلط

از دهان نفس میکشه الان

ضربان قلبش تند میشه

خسته شدم بخدا

صدتا دکتر بردم

از متخصص گوش و حلق و بینی و اطفال و ریه و ...

لوزه اش رو دوماه پیش عمل کردیم

توی خواب تند نفس میکشه و صدادار

اسپری واسش زدم از بینیش بالا نمیره

روغن بنفشه زدم اصصلا فایده نداشت

نمیدونم آلرژیه چیه آسمه؟؟؟

یکساله اینجوری شده

بخداوندی خدا خسته شدم

۸ سالشه فردا باید بره مدرسه با این وضع آخه فکر میکنن سرماخورده.. مدل پارسال

روز اول مدرسه

چه کنم؟ بریدم بخدا

😭😭😭😭😭😭😭😭😭

تو رو خدا دعا کنید برای پسرم که خوب بشه

یکی از آشناها اینجوری بود

رفتن شمال زندگی کردن بهتر شد 

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
اتفاقا این خوب بود. ما امسال سال نو رو توی شما تحویل کردیم.. از وقتی برگشتیم اینجوری شد و هی هردفعه ...

براش بخور سرد بگیر

رطوبت اتاقش رو بیشتر کن شاید موثر باشه

اگر عفونت سینوس باشه با اندوسکوپی و عکس مشخص میشه پیشگیری و درمانشم شستشوی مرتب سینوسه

دستگاه هم داره داروخونه ها دارن به اسم سینوس واش

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

خانم بچت تول شده یه هسته یا تخمه با پوست راه گلوشون بسته فقط خطر ناک نیست باید به تول گیر مراجعه کنی یکماه نمیشه هن خانمی میگفت کجا زندگی میکنی تا آدرس بهت بدم خانمهای کهنسال و ترک مهارت دارن قلقشو میدونن . خارج میکنن 

خانم بچت تول شده یه هسته یا تخمه با پوست راه گلوشون بسته فقط خطر ناک نیست باید به تول گیر مراجعه کنی ...

صدبار بردمش... ما میگیم بندی.. یه چیزی توی گلوش بند شده

ولی واسه پسر منو میبینن میگن بند نیست.. انگشت انداختن توی حلقش فوت توی بینیش کردن میگن بند نیست. الان که لوزه هم نداره دیگه

سلام گلم 

من درست وقتی همسن پسر شما بودم با اینکه لوزه هام رو عمل کرده بودم باز هم این مشکل داشتم مثل شما هزار تا دکتر رفتم ولی فایده نداشت 

اول گفتن پولیپ داره یکی گفت انحراف داره 

وای هیچ کدوم درس نبود 

شب ها به سختی نفس میکشیدم یا خروپف های وحشتناکی میکردم 

ی خانوم دکتری به اسم خانوم عطایی من رو دیدن گفتن برو ی عکس از گلو و دهنت بگیر

عکس که بردیم گفتن لوزه داره گفتیم نه بابا عمل کردیم لوزه ندارم که 

گفتن یا احتمالا این لوزه ها عود کرده یا هم اصلا دکتر جراحی نکرده و الکی گفته 

خلاصه من رو دوباره بردن اتاق عمل و با لیزر لوزه هارو سوزوندن 

الان ۱۳ سالی میگذره از اون موضوع و هیچ مشکلی ندارم 

گر نگهدار من آن است که من می‌دانم شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد.. خدایا من کسیو جز تو ندارم خودت نگهدار من همسرم و زندگیم باش🥺❤
صدبار بردمش... ما میگیم بندی.. یه چیزی توی گلوش بند شده ولی واسه پسر منو میبینن میگن بند نیست.. انگ ...

انگشتی نیست خواهر من از دو سالگی شاید بگم هفته ای نبود مادرم می‌برد یه قلبی داره مادرم میگفت هر چی دقت کردم یاد بگیرم نشد این رو خانم های ترک بلدن من یه موقع خونه پدرم میومدم جاده ورامین هر کجا که با  مادرم میرفتم بلا استثنا ترک بودن یکماه پیش هم تو نینی یه خانمی گرفتار شد  . دکترها که اصلا قبول ندارن البته خواهر من الان دخترش ۱۰ سالشه

2706