2737
2734
عنوان

کپسول شیر افزا

| مشاهده متن کامل بحث + 292 بازدید | 67 پست
کلا خوابوندن رو‌ حواست باشه حتی تو تخت هم میذاری نوبتی بچرخون سرشو یکبار چپ یکبار راست یکبار بالا.گو ...

واقعا مامان بزرگ که نه مامانِ قوی و با دقتی هستین❤

مهلایِ من،دنیایِ من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بدنم آنقدر ضعیف و کم خونه اصلا از هم می‌پاشم شیر نمیتونم بدم 

منم‌همین بودم اما تو بیمارستان که اوردنش با دهن کوچولوش دنبال سینه من میگشت کل راهرو رو گریه میکرد همین که چسبید به من مک زد اروم شد نمیدونی چقدر حسش ناب بود.گفته بودن شیر نمیدم چون پسرم هم شیرخشکی بود من شاغل بودم زمان پسرم و تجربه نداشتم.اینبار همسرم درخواست کرد فقط اغوز رو بده حداق.وقتی حس کردم نتونستم کنار بذارم انگار من بیشتر احتیاج داشتم به اون لحظه شیر دادن تا دخترم.که متاسفانه شیزم خشک شد و کلی افسردگی بهم داد.با چندین جلسه مشاوره دارم بهتر میشم.حس ناکافی بودن حس جدا شدن از دخترم و حس اینکه بهم نیاز نداره خیلی برام تلخه

به امضام گیر دادن دیگه هیچی نذاشتم 😤
2728
منم‌همین بودم اما تو بیمارستان که اوردنش با دهن کوچولوش دنبال سینه من میگشت کل راهرو رو گریه میکرد ه ...

😔من سر پسرم علاوه بر اینها عذاب وجدانی که خانواده شوهرم بهم دادن خیلی افسرده شدم 

اً
نه نیس ولی صبحا ک گاها مامان و یا همسرم‌مهلارو یه ساعتی نگه میدارن حس میکنم کلی جون میگیرم اون یکی د ...

متاسفانه من جز خودم هیچکس قلق دخترمو نمیدونه حتی دوتا پرستار عوض کردیم نشد که نشد بازم دنبال یه پرستار خوبم برای دخترم که بتونم روزها با پسرم کار کنم کلاس اولیه

😔من سر پسرم علاوه بر اینها عذاب وجدانی که خانواده شوهرم بهم دادن خیلی افسرده شدم 

یه دکمه بیخیالی برای خودت تعیین کن.یه جسم که ازش ارامش میگیری میتونه هرچیزی باشه ،تعیین کن روزی چندبار بگیر دستت و نفس عمیق بکش تمام افکار و فشار های روحیتو بهش منتقل کن با چشم بسته برای چندین دقیقه بهشون دونه دونه فکر کن و بفرست داخل اون جسم مثلا یه دونه میوه ی درخت کاج یا یه سنگ هرچی.  کم کم خیلی برات تاثیر میذاره.این روش روانشناس منه برام موثر بوده

2738