2733
2734
عنوان

کپسول شیر افزا

| مشاهده متن کامل بحث + 292 بازدید | 67 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کله پاچه معجون شیر موز گوشت بخور حلع

خیلییی ممنون واقعا گوشت رو ی جا تو نت خوندم و نخوردم ولی اینجا میبینم که همه مبگن خوبه حتما از فردا میخورم واقعیتش خودمم ضعف کردم‌سردرد گرفتم بسکه هیچی نمیخورم

مهلایِ من،دنیایِ من
2731
😍 من شما رو از کاربری قبلیتون میشناسم و باهاتون دوستم  چی بگم آدم باردارمیشه دلش میخواد زودتر ...

منم یادمه تورو🥰

به‌وقتش میاد از بارداری نهایت استفاده رو ببر به بقیه توجه نکن راه سختی در پیش داری ، خوشحالم که حداقل بارداریمو خوب گذروندم و به علایقم رسیدم چون الان حتی نمیرسم ارایش کنم.امشب تولد همسرم بود باورت میشه هدیه رو سپردم داداشم بخره بفرسته کیک رو پدرم سفارش داد گرفت اورد رستوران تلفنی رزرو کردم رفتیم اما از بس دخترم گریه کرد نوبتی تندتند غذا خوردیم برگشتیم توی عکسامون من یه رژ هم ندارم😃😃

به امضام گیر دادن دیگه هیچی نذاشتم 😤
مرسی عزیزم 😍من که شیرخشک میدم از اول 

منم همینو میگفتم اما هی روز اول گفتن امروز آغوزه بده فرداش گفتن سیستم ایمنی بچه قوی میشه و....دیگ‌یه ماهه ک شیر خودمو میدم‌ 😅

مهلایِ من،دنیایِ من
خیلییی ممنون واقعا گوشت رو ی جا تو نت خوندم و نخوردم ولی اینجا میبینم که همه مبگن خوبه حتما از فردا ...

شیر نخور.اکه شیر موز میخوای بخوری اب  و موز و عسل بریز تو‌میکسر.    دختر من به لبنیات گاو و گوشت گاو حساسیت داره اما اگه دخترت حساسیت نداره فقط شیر رو حذف کن باقیشو بخور

منم یادمه تورو🥰 به‌وقتش میاد از بارداری نهایت استفاده رو ببر به بقیه توجه نکن راه سختی در پیش داری ...

من بارداریمم خیلییییی سخت بود خیلی میگفتم دخترم به دنیا بیاد کلی خوش میگذرونم که اونم کولیک و رفلاکس فعلا ی ماهه اجازه نداده و اینک بچمو شدیدا بغلی کردم و مدام باید بغلم باشه وقت نمیکنم موهامم شونه کنم 😅😅

مهلایِ من،دنیایِ من
2738
شیر نخور.اکه شیر موز میخوای بخوری اب  و موز و عسل بریز تو‌میکسر.    دختر من به لبنیات ...

خیلی ممنون حتما دیگ کلی قوت گرفتم کم کم‌این وسواس فکری رو ک جدیدا اومده سراغم بزارم کنار

مهلایِ من،دنیایِ من
من بارداریمم خیلییییی سخت بود خیلی میگفتم دخترم به دنیا بیاد کلی خوش میگذرونم که اونم کولیک و رفلاکس ...

منم بارداریم سخت بود استراحت مطلقی بودم بچه های سایت بعضیاشون میدونن دخترم منو کشت تا دنیا اومد اما با همون شرایط میخوابیدم پشت ماشین میرفتم شمال یا باغ یا مهمونی .نقاشی میکردم کیک پزی میکردم موزیک و فیلم هرشب داشتم کتاب خوب میخوندم اما الان نگم برات شرایطمو.یه‌ وعده غذا نمیتونم بپزم هرچی بگی ما براش خریدیم .اولش که تو سیسمونی تخت خریدیم دیدیم فقط باید تو بغل یا پتو تکون بدیم رفتیم گهواره خریدیم باز توش نخوابید باز ننو خریدیم باز نخوابید کریر برقی خریدیم توی اونم نمیمونه الان اتاقش جا نداره همرو چیدیم اونجا هنوزم تو پتو تکونش میدیم تا صبح😑

خواب کافی خیلییی تاثیر داره حتی حس میکنم رو آرامش بچمم اثر داره چون آرومتر میشم اونم آرومه

ماها که شب بیداریم چجوری خواب کافی داشته باشیم امکان پذیر نیست

خیلی ممنون حتما دیگ کلی قوت گرفتم کم کم‌این وسواس فکری رو ک جدیدا اومده سراغم بزارم کنار

خوب میشی چون اولشه .اونایی که گفتم رو حذف کن باقی رو بخور.چهارمغز عالیه عسل و خرما بخور.الان فصل پسته‌و فندق تازس مامان من میگه شیر رو ده برابر میکنه و چرب میکنه.فلفل سیاه و قرمزم ابدا نخور .عرق نعنا هم برای رفلاکس بده

2706