2703
2553
عنوان

کپسول شیر افزا

291 بازدید | 67 پست

سلام من واس سیر شدن دخترم کپسول شیر افزا میخورم گاها ۳۰ روزشه دخترم  و من کلا ۸ تا خوردم شیر افزا ...آیا شیر افزا ارزش غذایی شیر رو پایین میاره؟

مهلایِ من،دنیایِ من
بنظرم ارزش غذایی شیرتون ب خوراک خودتونه غذا ها میوه ها شیر اقزا تولیدشو زیاد میکنه شمام شیر اجیل ماه ...

آخه بخاطر کولیک و رفلاکسش همش سعی میکنم آجیل و گوشت و لبنیات و...نخورم 😔

مهلایِ من،دنیایِ من

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
آخه بخاطر کولیک و رفلاکسش همش سعی میکنم آجیل و گوشت و لبنیات و...نخورم 😔

وا یعنی چی

بخور بچه جون بگیره با گوشت نخوردنت پس فردا آنمی میشه

همه چی بخور به اونم داروهاشو بده  ، هیچ دکتری نمیگه گوشت و اجیل نخور

فقط حبوباتت رو شب قبل بخیسون چن بار ابشو عوض کن و موقع پختن یه خیار بنداز داخلش که نفخشو بگیره یعد از پخت بنداز بیرون خیارو

آشنای عزیز  تو رو به حضرت زهرا (س)اکانتم رو چک‌نکن من از غم هایی به اینجا پناه اوردم که تو ازشون خبر نداری😭بذار راحت باشم😭 بمیرم برای دلِ هزار تیکه ام 💔
وا یعنی چی بخور بچه جون بگیره با گوشت نخوردنت پس فردا آنمی میشه همه چی بخور به اونم داروهاشو بد ...

نه خدایی دکتر نگف من تو نت میخونم و نمیخورم پس از فردا سعی میکنم بخورم‌متاسفانه خودمم آدم بسیار بد غذا و کم‌اشتهایی ام زورم‌میگم‌به خودم بالا میارم اما مهم نیس اگ واقعا واس بچم ضرر نداشته باشه از فردا میخورم همه چی

مهلایِ من،دنیایِ من
نه خدایی دکتر نگف من تو نت میخونم و نمیخورم پس از فردا سعی میکنم بخورم‌متاسفانه خودمم آدم بسیار بد غ ...

حتما بخور بعدش عرق نعنا بخور بعد به بچت شیر بده

آشنای عزیز  تو رو به حضرت زهرا (س)اکانتم رو چک‌نکن من از غم هایی به اینجا پناه اوردم که تو ازشون خبر نداری😭بذار راحت باشم😭 بمیرم برای دلِ هزار تیکه ام 💔
2714
حتما بخور بعدش عرق نعنا بخور بعد به بچت شیر بده

دو سه بار شیر و آجیل خوردم نمیدونم خاصیت کولیک و رفلاکسه گاها زیاد شه یا واقعا تاثیر اونا بوده بچم خیلیییی بی قرار شد .ولی باز امتحان میکنم

مهلایِ من،دنیایِ من
دکتر نگفته نخور ولی گف چیزای نفاخ نخور ...ولی من میبینم ی کم‌ک‌فرضا شیر یا آجیل میخورم‌بچه بی قرارتر ...

خب غیر نفاخ هر چی ک مقویه مصرف کن 

نگران نباش مامان مهربون همه ی این دوره ها میگذره

وای مثل من میشی اگه هیچی نخوریاااا. دختر من دوماهشه کولیک داره رفلاکس داره من وسواس گرفته‌بودم هیچی نمیخوردم شیرم‌ که کامل خشک داره میشه بچمم کم وزنه و شیرخشکی شد.دکتر رفتم گفت فقط اینارو نخور :کاهو کلم خیار گوجه انگور خربزه طالبی آلو شیر گاو و پیاز خام و سیر چه خام چه پخته برای من دیر شد تو اشتباه منو نکن

به امضام گیر دادن دیگه هیچی نذاشتم 😤

حالا تجربیاتم‌ :من یک ماهگی دخترم یکم شیر. داشتم از بس نخورد خشکید اما وقتی اینارو‌میخوردم بیشتر میشد:ماش عدس شوید پلو حلیم خورشت مرغ غذاهای ابکی ابگوشت بدون حبوبات(کولیک).  اب هویج  اب سیب  فندق

به امضام گیر دادن دیگه هیچی نذاشتم 😤
وای مثل من میشی اگه هیچی نخوریاااا. دختر من دوماهشه کولیک داره رفلاکس داره من وسواس گرفته‌بودم هیچی ...

الهی....خیلییی ممنون که گفتین عزیزدلم ان شاء الله خدا دخترگلتونو حفظ کنه مهلای من امروز ۳۰ روزه شده وزن تولدش ۳۲۰۰ بود ۵ روز بعد شد ۲۹۰۰ الان ۴ کیلو تموم همه میگن‌ ریزه و کوچولو منم خیلییی غصه میخورم

مهلایِ من،دنیایِ من
2706