2726

که آبرومندانه باشه سریع حاضر بشه 

مخلفات رو چیکار میکنین ؟ 

اصلا فوبیای مهمون سرزده دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مهمون سرزده اگه انتظار تشریفات داشت با دعوت میومد..سرزده که تشریفات و تجملات نداره 

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است

غذا میخرم 

شما که میگی فوبیا مهمون سرزده چیزی که میشه فریز کرد رو تو فریزر داشته باشه باشید مثلا جوجه که میشه مزه دار شده ش تو فریز باشه یا اینجور چیزا

پدرو مادرم عزیزم بزرگترین و ارزشمند ترین نعمتهای زندگیم خدارو شکر بابت بودنتان و سلامتیتون 😍🍀💚 تنتون همیشه سلامت 

اگ بتونی گوشت تازه بخری تو زودپز سر یک ساعت میپزه 

لپه و اینام می‌ریزی ک بشه قیمه 

مرغ میتونی سرخ کنی بخابونی تو سس قل بزنه اونم تقریبا یک ساعت و نیم میشه 

میتونی هم ی مرغ کبابی بگیری جوجه درس کنی

مهمون سرزده هر چی جلوش میزارمش باید بخوره همینی که هست

بعضی از مهمونا این چیزا رو نمیفهمن 😬😑

پدرو مادرم عزیزم بزرگترین و ارزشمند ترین نعمتهای زندگیم خدارو شکر بابت بودنتان و سلامتیتون 😍🍀💚 تنتون همیشه سلامت 

گوشت چرخ کرده سرخ میکنم با سیب زمینی و رب و اینا 

ماهی سرخ میکنم 

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
2706