2726
عنوان

کی شوهرش ازش کوچیکتره بیاییدد تو رو خدا

| مشاهده متن کامل بحث + 4432 بازدید | 66 پست
جمره سرتو ببوسم دختر مهربون معلومه اوپن مایند هستی کمک کن . خواهرم خیلی خوش رو و پاکه و این بیشتر خو ...

عزیز دلم چرا فک میکنی همه چی سن وساله! خداروشکر جفتشون تحصیل کرده و عاقلن و پسره ۱۸ساله نیس ک بگیم از رو احساس ی چی گفته..خدا ب دل خاهرت نگاه اخداخته ی بخت خوب نصیبش کرده شمام خوشحال باشید..کی از ایتده خبر داره مثلا اگ از خودش بزرگتر بود پسره میشد تضمین داد خوشبختبشه!چون میگی خونواده پسره هم راضین حرفی نمیمونه اگ مخالف بودن خودش معضل بود 

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من خودم ده سال از شوهرم بزرگترم منم اولش اینطور فک میکردم اما بعد ازدواج دیدم اصلا سن مهم نیس ...

واقعا ده سال بزرگتری؟ هیچوقت ب روت نیورده حتی تودعوا

لایک نکنید                      
2728
اگه واقعا راست گفتی دلیل نگرانیت چیه؟ واقعا خوشبخت تر از خواهرت پیدا نمیشه بعد ازدواج. اتفاقا از شوه ...

خوب شما چهار ساله فرق میکنه ده سال زیاده من فکر اینم خواهرم بشه ۴۸ ساله این پسره میشه ۳۸ ساله ! دکتر ک هست شدیدا خوش تیپ و خوش هیکل و خوشکل ک هست پولدارم هست ! سوادم داره!  میپرههههه میگن مردا هر چی هم باشن سر و ته ی کرباسن ! من حرفم اینه ی چیزی بگید بهش بگم بره تو فکر ! مشاور رفتن تایید کرده ازدواجشونو ۱۵ جلسه فک کنم رفتن 

من خداروشکرتوزندگیم بدی نداشتم یه پسر سه ساله هم دارم باهم خوشیم

چقد خوب  دلم گرم شد شوهر باید تو این شرایط خیلی نجیب باشه اره  یا چی ؟ چه خصوصیاتی هست ک من بگم این داماد داره مامانم به شدت موافقه ! بابام هم ! 

عزیز دلم چرا فک میکنی همه چی سن وساله! خداروشکر جفتشون تحصیل کرده و عاقلن و پسره ۱۸ساله نیس ک بگیم ا ...

مرسی از صحبتاتون 🙏🏻ممنونم 🙏🏻خیلی هر دوشون عاقلن وقتی مشکل باشه باهاشون مطرح میکنیم 

پسره مهربونه هفت ساله که میاد و میره و در ارتباطیم باهاش . نجیبه خانواده داره .... ولی میترسم فردا دلش دختر جون بخاد مخصوصا که اونم مث خاهرم بوده و دوست دختر نداشتته 

. باتشکرازشماکه مانع اسکل شدن ما شدید.خداحافظ😊

دختر یه بلاگره 

اسمش یادم نیس ولی لباس میپوشه و اینا و رشتش هم حقوقه

تنها هسته گردو ایران  هستم ،هیچ گردویی هسته نداره و من یکی فقط اولین و آخرین هسته گردو هستم پسسسس این شما و این یگانه هسته گردو ایرااااان 😎😎💙
واقعا ده سال بزرگتری؟ هیچوقت ب روت نیورده حتی تودعوا

ن من از خواهرم کوچیکترم پسره هم سن منه 🧕🏻  زیادی هم چیزی بگم میگن حسودی میکنی البته من ب خاهرم حسودی نمیکنم ولی منم دلم میخاد ی بخت خوب داشته باشم و خواهرمم خوشبخت بشه چون  ی بار شوهرش روز عقدش از دست داده و عزا دار شده 💔

خوب شما چهار ساله فرق میکنه ده سال زیاده من فکر اینم خواهرم بشه ۴۸ ساله این پسره میشه ۳۸ ساله ! دکتر ...

هفت ساله دوستن. چی میخوای بگی یه شبه فراموش کنن همو؟مشاوره تایید کرده.دیگه چی میخوای؟اینا ازدواج کنن مشکلی پیش نمیاد گلم.. از الان فکر ده سال دیگه نباش. اگه خدای نکرده مشکلی پیش اومد همون موقع یه فکری میکنن. دوستم ۱۷سالش بود شوهرش ۲۷ساله و دکتر .. و بهش خیانت کرد. این چیزا ربطی به سن نداره گلم.هرکی دیدم از شوهرش بزرگتره موفق تر بوده دو رو بر خودم

متنفر از آدمای چرب زبون و خودشیرین.. ای کاش میشد همه آدمای دورو و خودشیرین رو خفه کرد  
دختر یه بلاگره  اسمش یادم نیس ولی لباس میپوشه و اینا و رشتش هم حقوقه

اینجا مگه مجازی نیست ؟!  مگه نمیاییم کمی درد دل کنیم و حرفامونو بزنیم ؟ چرا اینقد عصبانی ایی من ک با شما مشکلی ندارم میتونی کمکم کنی بکن  نمیتونی برو اینهمه روم دیگه 

هفت ساله دوستن. چی میخوای بگی یه شبه فراموش کنن همو؟مشاوره تایید کرده.دیگه چی میخوای؟اینا ازدواج کنن ...

پریا درسته حرفات 🙏🏻 ما فقط دو تا خواهریم هیشکسم نداریم 💔 نگرانش نشم کی بشه 

اگه بخودش برسه نگران نباش همچین چیزی نمیشه بنظرم زمانی که مرد عاشق زن باشه شبیه اون میشه و برعکس برو ببین اگه دامادت واقعا عاشقه بزودی حتی با بالاتر رفتن سن بیشتر شبیه خواهرت میشه ...شاید مزخرف باشه ولی یکی از تعریفای من از عشقه

من سپردم به خودش هرچه خدا میخواهد...❤
هفت ساله دوستن. چی میخوای بگی یه شبه فراموش کنن همو؟مشاوره تایید کرده.دیگه چی میخوای؟اینا ازدواج کنن ...

پریا تو این هفت سال دوستی به قران مجید قسم خدا جون مامانمو بگیره اگه دروغ بگم ببین دارم قسم میخورم . پسره تمام خوراکی های مورد علاقه خواهرمو خریده داده ینی اینقد با احساسه تولداش ! کک میگرفت سفارشی خفن . کادوهاششش! خونه هم خواهرم خواست بهش ثابت بشه ک این واقعا میخادش یا ن ! خونه رو ب نام زد گفت ب خانوادم فقط نکید قبل عروسی اینکارو میکنم همین . اینقد اینو میخاد بعضی وقتا میگم این چی دیده اخه 

تازه من خ‌اهرم از ایناس ک همش پشت میزشون درس میخونن مطالعه میکنن  اصن ن اهل ارایشه ن اهل جلف بازی ک بگیم گول خورده 

ن من از خواهرم کوچیکترم پسره هم سن منه 🧕🏻  زیادی هم چیزی بگم میگن حسودی میکنی البته من ب خاهر ...

تو که توی تاپیک قبل گفتی نامزدت پزشکه 😏

به چی حسودی میکنی؟

دروغاتون درمیاد بازم از رو نمیرید

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
2706