2410
2553
عنوان

کی شوهرش ازش کوچیکتره بیاییدد تو رو خدا

| مشاهده متن کامل بحث + 4166 بازدید | 66 پست
ماشاالله چه خواهرت خوش شانس حتما خیلی خوشکله

اره دریا خیلیییییییی خوشکله سفیده و متناسب اندازم بیشتر سلامت روحی داره و به خودش میرسه اولویت هاشو داره ی جورایی مدیره من همیشه ایشون مورد مشورت قرار میدم میترسم برا ایندش برای روزی ک خوشکلیشون بره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

همچین میگین ۳۸ انگار ۸۰سالس!متولد ۶۳ دیگ‌زیاد نی ک اونم الان ک خانما همه جوونتر میزنن و ب خودشون میرسن...ی عده هم انگار ک افتخاره ازدواج میگن اگه خوشگل بود تا حالا ازدواج کرده بود!!!طرف پزشکه و مسلما کنج خونه منتظر شوهر نبوده تو ۱۸سالگی

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
چقدر ساده ای.دروغ بافته. آخه کی عقد نکرده خونه چهار میلیاردی بنام میزنه.اونم واسه دختر ۳۸ساله.اگه خی ...

چرا فک میکنید دنیا تو چارچوب و قد شما خلاصه میشه ؟ کمی بیشتر و بزرگتر فکر کنید . دلیل ب این نیست ک اگه برا شما نمیکنن برا هیچکی نکنن الان به جای این حرفا ی چیزی بگو از بدی های ازدواج اینجوری من بگم بش  شاید پس کشید 

2456
ایلیو مهربان میدونم و من میگم درسته الان پسره انگار از خواهرم بزرگتره ولی ده سال دیگه بالاخره خوشکلی ...

عزیزم من خودم ده سال از شوهرم بزرگترم منم اولش اینطور فک میکردم اما بعد ازدواج دیدم اصلا سن مهم نیس چیزایی توزندگی هست که حرف اولو میزنه باید اونا باهم جورباشن  

چقدر ساده ای.دروغ بافته. آخه کی عقد نکرده خونه چهار میلیاردی بنام میزنه.اونم واسه دختر ۳۸ساله.اگه خی ...

نمیدونم عزیزم ما که راست و دروغ بعضی تاپیکها رو نمیتونیم با قاطعیت اینجا تعیین کنیم من فرض رو بر راست بودنش گذاشتم واسه همینم گفتم خرشانس

خرم آن کس که در این محنتگاه خاطری را سبب تسکین است

آقا من میتونم یه چیزی بگم اصلا دخترای بسیار زیبا به دانشگاه نمیرسن دیدم که میگم تو دانشکده هم فقط ۲ درصد دخترا واقعا زیبای خدادادی بودن .

آقا من میتونم یه چیزی بگم اصلا دخترای بسیار زیبا به دانشگاه نمیرسن دیدم که میگم تو دانشکده هم فقط ۲ ...

عجب!

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
2714
همچین میگین ۳۸ انگار ۸۰سالس!متولد ۶۳ دیگ‌زیاد نی ک اونم الان ک خانما همه جوونتر میزنن و ب خودشون میر ...

جمره سرتو ببوسم دختر مهربون معلومه اوپن مایند هستی کمک کن . خواهرم خیلی خوش رو و پاکه و این بیشتر خوشکلیشو نشون میده 💔حتی رفته تو ۲۷ سالگی که تخصص قبول شد تخمک فریز کرد که مشکل بچه نداشته باشه . ی ازدواج نا موفق تو ۳۰ سالگی داشت . همسرش تصادف کرد و اینا توی  عصر روز عقدشون تو ی تصادف عزا دار شدن .... خواهرم خیلی بد شانسه ب نظرم اگه شانس داشت این ادم الان نمیامد سر راش 💔درسته خوبه و همه چیشو ب پاش میریزه ولی اینده ....

عزیزم من خودم ده سال از شوهرم بزرگترم منم اولش اینطور فک میکردم اما بعد ازدواج دیدم اصلا سن مهم نیس ...

میشه بیایی پیام خصوصی باید باهات حرف بزنم ی درخپاست بده بم 💔

چرا فک میکنید دنیا تو چارچوب و قد شما خلاصه میشه ؟ کمی بیشتر و بزرگتر فکر کنید . دلیل ب این نیست ک ا ...

اگه واقعا راست گفتی دلیل نگرانیت چیه؟ واقعا خوشبخت تر از خواهرت پیدا نمیشه بعد ازدواج. اتفاقا از شوهرت بزرگتر که باشی همه جوره میتونی تو مشتت بگیریش. و کلا مدیریت زندگی می افته دستت. من خودم کاملا شوهرم ازم حرف شنوی داره. 

متنفر از آدمای چرب زبون و خودشیرین.. ای کاش میشد همه آدمای دورو و خودشیرین رو خفه کرد  
2706