2703
2553

بچه ها من خواهرم ۳۸ سالشه داره با ی پسر ۲۸ ساله ازدواج میکنه پسره نابغه است و خیلی باهوشه و خیلی سر ب زیر و خانواده داره من میترسم براش هر جی میگم میگه هفت ساله همومیهایم پسره هم همه ی زندگیش داده به خواهرم هنوز عقد نکرده ۴ ملیارد خونه خریده کادو داده بش  چی بکم میترسم  کمک 

خر مغز پسره رو گاز گرفته؟

شازده کوچولو به حرفش ادامه داد : « شماها خیلی زیبایید اما تو خالی هستید برای شما نمی شود مرد البته مطمئناً گل من هم از نگاه یک رهگذر عادی ،شبیه شماست؛ اما برای من او خیلی مهمتر از همه ی شماست،به خاطر اینکه او تنها گلی است که به او آب داده ام،تنها گلی که او را در زیر حباب شیشه ای قرار داده ام ،تنها گلی که برایش حفاظی درست کرده ام،تنها گلی که کرمهای روی آن را کشته ام البته به جز دو یا سه کرمی که برایش تبدیل به پروانه شوند او تنها گلی است که به غرولندها یا خودستاییها،یا گهگاه سکوت او گوش داده ام. به خاطر اینکه او گل سرخ من است.🧸🫀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

استارتر ببخشید اینومیگم. تاپیکاتون یه جوریه  خیلی اغراق شدست  یه جا هم گفتی پروفایلت خودتی اما این بلاگره فکرکنم 😐 این تاپیکتم مثل بقیه عجیبه چرا

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2714
2706