2376
2368

بچه ها من خواهرم ۳۸ سالشه داره با ی پسر ۲۸ ساله ازدواج میکنه پسره نابغه است و خیلی باهوشه و خیلی سر ب زیر و خانواده داره من میترسم براش هر جی میگم میگه هفت ساله همومیهایم پسره هم همه ی زندگیش داده به خواهرم هنوز عقد نکرده ۴ ملیارد خونه خریده کادو داده بش  چی بکم میترسم  کمک 

خانواده پسر راضی هستن؟

خودم تنها تنها دلم  ،  چو شام بی فردا دلم  ،  چو کشتی بی  نا خدا  ،  به سینه دریا دلم  ،  به سینه دریا دلم  ،  تو ای خدای مهربان  ،  تو ای پناه بی کسان  ،  به سنگ غم مشکن دگر  ،  چو شیشه مینا دلم  ،  چو شیشه مینا دلم
بچه ها میدونستین تنها کلینیکی که ضمانت ۱۰ ساله عدم بازگشت پلک رو میده و کارش به صورت تخصصی جراحی افتادگی پلک هست RMC هست . پیشنهاد میکنم برین پیششون عمل چشم گربه ای هم انجام میدن و کارشون کاملا حرفه ای و تخصصی هست . نه اینکه تحت نظر من برین اونجا ولی اینجا رو هم باجاهای دیگه مقایسه کنید و عاقلانه تصمیم بگیرید! 

استارتر ببخشید اینومیگم. تاپیکاتون یه جوریه  خیلی اغراق شدست  یه جا هم گفتی پروفایلت خودتی اما این بلاگره فکرکنم 😐 این تاپیکتم مثل بقیه عجیبه چرا

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2372
لامصب عجب شانسی😂

خوش شانس به روایت تصویر

🌹تیکر بارداری نیست رسیدن به آرزومه برام دعا کنین🌹                 السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام      سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
2373