2370
2368
عنوان

بیاید عکسمو بزارم بگید شبیه کی ام؟؟

2856 بازدید | 129 پست

الان میزارم،مال امشبه که رفتم سفره خونه

خدایا شکرت که همسرم سلامته و سایه ش بالای سرمه🧿❤️بیاید حداقل اینجا دل همدیگرو نشکنیم                     من به دعای نی نی سایتی ها خیلی اعتقاد دارمی خواسته دارم که برام خیلی مهمه،راستش پول عروسی گرفتن نداریم،فقط خونه گرفتیم،۱ماه دیگ قراره بریم خونمون،لطفا برام دعا کنید تا اونموقع خدا ی جوری بچینه عروسی ام بگیریم،حتی ی جشن کوچیک❤️                                                                 رک بگویم از همه رنجیده ام!/از غریب و آشنا ترسیده ام بیخیال سردی آغوش ها/من به آغوش خودم چسبیده ام:) تاپیک های قانون جذب و انرژی مثبت تگم کنید لطفا

اوک

مـن انـسـان نـیستم ، دیـنـامـیتم.                          من بین ی انسان فرهیخته و متشخص و ی انگل بدهن بی شخصیت مدام در حال نوسانم                                              https://t.me/Hich_zh                         Twitter:bernogun.                                               دوران ضحاک هزار سال بود.رفته رفته خردمندی و راستی نهان گشت و خرافات و گزند اشکار •شهرناز و ارنواز(دختران جمشید) را نزد ضحاک بردند. در ان زمان هر شب دو مرد را می گرفتند واز مغز سر انان خوراک برای ماران ضحاک فراهم می اوردند .روزی دو تن با نام های ارمایل و گرمایل چاره اندیشیدن که به اشپزخانهی ضحاک راه یابند تا روزی یک نفر که خونشان را می ریزند ،رها سازند•چون دژخیمان دو مرد جوان را برای کشتن اورده و بر زمین افکندند ،یکی را کشتند  و مغزش را با مغز سر گوسفند امیخته و به دیگری گفتند که در کوه و بیابان پنهان شود .بدین سان هر ماه سی جوان را ازاد میساختند و چندین بز و میش بدیشان دادند تا راه دشت ها را پیش گیرند . به گزارش شاهنامه اکنون کردان  از ان نژادند•

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا میگن سفره خونه نمیگن سفره منزل 

⁦☹️⁩⁦☹️⁩

خدایا منظوره من از اینکه 'هوامو داشته باش' این نیس که فقط اکسیژن برسونی یکم خلاقیت آخه قربونت برم... شیطون رو ببین چه پیشنهادهایی میده😂😂😂،،،،،به امید روزی که حال مردممون خوب بشه🖤دوباره بخندیم یه روز خوب میاد🙂 جدیدا ناتوانی جنسی پیدا کردم......تو هر مغازه ای میرم توان  خریدن هیچ جنسی رو ندارم🤪🥴‏بیا واقع‌بین باشیم، اگه دیر جوابتو میده و به زور یه حالی ازت میپرسه، مطمئن باش به حرف زدن باتو علاقه ای نداره، وگرنه کیه که این روزا گوشیش دستش نباشه؟😂😁 ‏یه سیب از درختش کندن خوردن داره دهنمونو سرویس میکنه...بعد تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و با حوریاش ور بری؟؟؟بــییییییااااااااه 👍👍👍رفتم سونوگرافی از مجاری کلیوی تو گزارشش نوشته مثانه پر از ادرار است خب اینو از خودم میپرسیدید بتون می‌گفتم انتظار داشتید تو مثانه ماءالشعیر باشه؟😂 حماقت نکن!😠 همین دیگه... خیلی باکلاس بود... بذار یه بار دیگه بگم 😂حماقت نکن! 😑☝️😐 دوست دارم بگم ویتامین ۳۰ تو بگو (ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😒😒
2372

بذ

Qui'il ñ'y a pas de rêve interdit☄️                               باید بتونی چیزای کم و متوسط و قبول نکنی ، تا بهترینا به سراغت بیان!واسه خودت ارزش قائل شو ، به کم قانع نباش!تا نتونی از کُهنه ها دِل بِکَنی ، جدیدا به سراغت نمیان!✨
چ سوال دقیق و ب جایی 😅😅

الان من چه کار کنم با این همه افکار مهم🤣

خدایا منظوره من از اینکه 'هوامو داشته باش' این نیس که فقط اکسیژن برسونی یکم خلاقیت آخه قربونت برم... شیطون رو ببین چه پیشنهادهایی میده😂😂😂،،،،،به امید روزی که حال مردممون خوب بشه🖤دوباره بخندیم یه روز خوب میاد🙂 جدیدا ناتوانی جنسی پیدا کردم......تو هر مغازه ای میرم توان  خریدن هیچ جنسی رو ندارم🤪🥴‏بیا واقع‌بین باشیم، اگه دیر جوابتو میده و به زور یه حالی ازت میپرسه، مطمئن باش به حرف زدن باتو علاقه ای نداره، وگرنه کیه که این روزا گوشیش دستش نباشه؟😂😁 ‏یه سیب از درختش کندن خوردن داره دهنمونو سرویس میکنه...بعد تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و با حوریاش ور بری؟؟؟بــییییییااااااااه 👍👍👍رفتم سونوگرافی از مجاری کلیوی تو گزارشش نوشته مثانه پر از ادرار است خب اینو از خودم میپرسیدید بتون می‌گفتم انتظار داشتید تو مثانه ماءالشعیر باشه؟😂 حماقت نکن!😠 همین دیگه... خیلی باکلاس بود... بذار یه بار دیگه بگم 😂حماقت نکن! 😑☝️😐 دوست دارم بگم ویتامین ۳۰ تو بگو (ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😒😒
2373