2726
عنوان

قابل درمانه؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 299 بازدید | 25 پست

تک‌تک‌کلماتت حرف دلم بودو انگار یه نویسنده اونو‌توصیف کرد

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی من برام‌سوال شد چرا فکر میکنی عقده حقارت داری.خیلی قلب بزرگ و پاکی داری.برات بهترین هارو‌از خدا میخوام

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
2728
تک‌تک‌کلماتت حرف دلم بودو انگار یه نویسنده اونو‌توصیف کرد

گاهی پیش میاد با اینکه کسی رو نمی شناسم ولی ته قلبم حسش میکنم ، حست کردم با تمام ترک های قلبم ❤️‍🩹❤️‍🩹

ولی من برام‌سوال شد چرا فکر میکنی عقده حقارت داری.خیلی قلب بزرگ و پاکی داری.برات بهترین هارو‌از خدا ...

بچه و نوجوون ک بودم از طرف همسن هام طرد شدم ، 

مسخره شدم، تحقیر ، چون تو چشم بزرگتر هام بودم حسادت میکردن . همین وضع رو تو خونواده هم داشتم به علاوه اینکه خواهرام و پدر مادرم بشدت ایرادگیر هم بودن . بچه بودم فکر میکردم مشکل از منه ، اگه من کافی بودم مجبور نبودم بی مهری و شماتت رو تحمل کنم . این حس هنوز همراهم موند . به تازگی متوجهش شدم ک هرچی ک اونا بهم منتقل میکردم ، خودم با شدت بیشتری دارم سر خودم میارم🙊🙊

بچه و نوجوون ک بودم از طرف همسن هام طرد شدم ،  مسخره شدم، تحقیر ، چون تو چشم بزرگتر هام بودم ح ...

چقدر حستو‌درک میکنم به یه شکل دیگه.من چون خواهر و برادرم هم قشنگن و هم اروم تر از من خیلی بهشون توجه میشد زمان ما بچه ارومتر محبوب تر بود.من شیطون بودم ولی بی ادب نبودم به خاطر تربیت خانوادم.ولی خیلی لاغریم و اینکه قشنگ نبودم مثل اونا سوژه خنده بودم.هنوزم بزرگم با این سن یه سری چیزای ظاهریم مال بچگیم مسخره میشه که البته سعی میکنم اون ادما رو نبینم.الانم باز یه جور دیگه طرد میشم هم یه جاهایی به خاطر گذشت کردنم بهم ظلم‌شده و اونی که پاچه پارست ازش میترسن  تلافی اونو‌سر من در میارن.هم یه جاهایی از حق پدر مادرم دفاع کردم از طرف خودمون طرد شدم.و شاید دقیقا اون چیزی که بهم القا شده دقیقا مثل شما خودم هم به خودم‌نسبت میدم هنوز .یعنی هم به خاطر سکوتم از یه طرف ندید گرفته میشم هم به خاطر حرف زدنم .

چقدر حستو‌درک میکنم به یه شکل دیگه.من چون خواهر و برادرم هم قشنگن و هم اروم تر از من خیلی بهشون توجه ...

خوبه ک میشنوم شانس اینو داشتی ک بچگی کنی و شیطنت بچگی رو بروز بدی ، هیچوقت فرصت بچگی کردن بهم داده نشد همیشه باید بزرگتر از سنم رفتار میکردم ک مبادا سرزنش بشم . 

گاهی اوقات فکر می‌کنم اگه کسایی مث ما با آدمای درست برخورد میکردن ممکن بود همه‌چی جور دیگه باشه ، یه جور خیلی خوب . همین گاهی بهم امید می ده ک سعی کنم شرایطی تغییر بدم به طرزی ک باید می‌بود .

خوبه ک میشنوم شانس اینو داشتی ک بچگی کنی و شیطنت بچگی رو بروز بدی ، هیچوقت فرصت بچگی کردن بهم داده ن ...

خیلی خوبی همین الان.بهترم‌میشی.همین الانم با خودت مثل بقیه رفتار میکنی.فکر کنم‌ ایده ال گرا باشی .ولی حتما پیش یه روانشناس برو.در مورد خودت بی رحمی.من فرصت بچگی داشتم ولی به همین خاطر دوست داشتنی نبودم خیلی شاد بودم دلم میگیره از موجود ترسو پر از استرس و افسرده ای که الان هستم کسایی که منو به این حال انداختن