2703
2553

سلام دوستان کسی بوده با زیاد صلوات فرستادن مشکلات زندگیش حل بشه یا ب چیزی ک بخواد برسه؟؟

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

اره عزیزم :)

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من دعای نی نی سایتیا رو باور دارم تاثیر داره 

چون هم دلشون پاکه هم یکی دیگه برات دعا میکنه انگار تاثیرش بیشتره

ئه گه ر هاتیتو که دیت ژینم خه زانه🌬                           دلت نه گیره له م پاییزو بارانه🌦🌱
اره عزیزم :)

میشه اگه نتیجه دیدین بهم بگین یا اینکه  کلی میگین واسه ثوابش؟

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
چه تعداد فرستادی

گمونم ۱۰۰۰ تا

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
2714
میشه اگه نتیجه دیدین بهم بگین یا اینکه  کلی میگین واسه ثوابش؟

نه جدی گفتم

اگه عمیق از ته دلت بخوای و بفرستی نتیجه میگیری

من آیت الکرسی رو هم امتحان کردم جواب گرفتم

حالا اون به خودت بستگی داره 

بنظر من یه جور تلقینه

نه جدی گفتم اگه عمیق از ته دلت بخوای و بفرستی نتیجه میگیری من آیت الکرسی رو هم امتحان کردم جواب گر ...

ممنون ک نظرتون گفتی دیگه توکل ب خدا ،امیدوارم همگی تو زندگیشون همیشه آرامش داشته باشن

چه عالی من شنیدم 124000صلوات عالیه

انشالله حاجت روا بشی💋

آره خود من همه کارامو با صلوات راه میندازم 

میشه برای آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیری منم یه صلوات بفرستی ؟🌹

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2706