2726

جانم عزیز من تولید کنندشم

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نمی‌دونم شیشه یا هشت 

زیاد استفاده نمی‌کنیم راضیم

اَر بویی و ارمنی میام دینت،تو بخن هر چی بی و پا مه،هر کس آینده ای دار ما که اخرشریم😂⁦✌🏻⁩،جمله انگیزشی لری:تف د ریت سی هومالونت،مه لیوام دامم زانه😌،سکوتم نشانه رضایت نیست قوبه دنگ اومعی نارم گگه،
2728
چرا عزیزم خیلی کوچیک نمیشد؟

نه خب همین الانشم دوتا صندلیش کلا بلا استفادست. بعدم ما ک مستاجریم واسه جابجایی اثاث واسه خودم جم نکنم بهتره

پَ بُزرگــــ   میشــــَـم...واسه هر کـــی که کوچـــــیکم کرد.... 
ببین عزیزم من ی میز ۴ نفره دارم اما اشپزخونه جدیدم ۲.۵ متره ی میز میخام برا اشپزخونه ...پیشنهادت چند ...

ابعاد اینارو ندارم چون نجار خودش در میاره اطلاعی ندارم

این سبکه؟ قیمت چند 

کجا ساکنی؟

میخوام قیمت ها دستم بیاد

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
ن ۱ در ۱.نیم اون میزی که دارم فک نکنم میز خودم جا بشه از زمان جهازمه

اها 

اینا کوچیکه فضای زیادی اشغال نمیکنه

منم میخوام واسه خونه ی جدید از همین ۴ نفره بردارم

خونمون کوچیکه جا نمیشد 

منم ی چیز جمع جور میخام 

انشالله به سلامتی 

پیشاپیش مبارکتون باشه