2737
2734

برو دکتر بهت قرص میده

همسرمن مدتیه که مریض شدن ومتاسفانه سکته کردن وشرایط و خرج زندگی با دوتا بچه کمی سخته.ومن تصمیم گرفتم اینجا  ،ادویه ی جنوبی و خرما با تضمین عطر و طعم عالی درست میکنم دست ساز و خونگی و اصل.اگه خواستید بخرید من با تضمین کیفیت براتون ارسال میکنم و درخواست بدین با عشق تقدیمتون میشه.اگه امکان داره برای سلامتی همسرم هم دعاکنید زندگیمون به روال قبل برگرده😭      کاربری من   adviye_hanaii@      کانال ایتا      https://eitaa.com/adviye_hanaii91

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگه خیلی خیلی شدیده چهار روز اول هر هشت ساعت ترانگزامیک اسید بخور و هر ۶ ساعت مفنامیک  البته م ...

اخه شنیدم ی حجم خاصی از خون بالاخره باید بره

میگم روزای اخرشدیدتر نشه؟؟

دکتر نرفتم احتمال میدم فیبروم داشته باشم چون ارثیه واسمون

اخه شنیدم ی حجم خاصی از خون بالاخره باید بره میگم روزای اخرشدیدتر نشه؟؟ دکتر نرفتم احتمال میدم فیب ...

خب بهتره بری دکتر تا تشخیص بده که واقعا این میزان شدید هست یا از نظر شما شدیده من در حدی بودم که نیم ساعتی باید میرفتم سرویس برای تعویض نوار . الآنم بدون این دوتا قرص اصلا بند نمیاد . ولی نه این قرص ها بند میارن دیگه اینجور نیست که روز آخر جبران بشه 😅

.
2738
خب بهتره بری دکتر تا تشخیص بده که واقعا این میزان شدید هست یا از نظر شما شدیده من در حدی بودم که نیم ...

منم مثل شما

ببخشیدشب ک میخوابم تواون چند ساعت خواب لباسام افتضلح میشه و اکثرا نقطه خالی رو نوارم نمی مونه

امید وارم واسه منم جواب بده ممنون ک گفتی

اخه من هنوز ازدواج نکردم نمیتونم سونو بدم شما درد شدیدم داری؟؟

منم مجردم آره همیشه دیگه جدیدا بعد از اتمام دوره هم دردام تموم نمیشه ولی فیبروم درد ندارن کیست و آندومتر درد شدید دارن سونو شکمی بدی هم کیست یا فیبروم مشخص میشه 

.
منم مثل شما ببخشیدشب ک میخوابم تواون چند ساعت خواب لباسام افتضلح میشه و اکثرا نقطه خالی رو نوارم نم ...

بنظرم حجم خون ب بدن و نیازهاش بستگی داره نباید بزور ریتم طبیعیش بهم بزنین 

درمورد لک شدن لباسهاتون شبها نوار مخصوص شب میتونین بزارین یا دوتا نوار مسافرتی بزارین یا از تامپون استفاده کنین صبح بردارین .

و اگ پشت لباس لک میشه ب پهلو بخوابین ن پشت 

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه
بنظرم حجم خون ب بدن و نیازهاش بستگی داره نباید بزور ریتم طبیعیش بهم بزنین  درمورد لک شدن لباسه ...

اخه عزیزم من انقد خون میزه که کلی ریزش مو و زردی پوست گرفتم

مطمعنم طبیعی نیست

اخه عزیزم من انقد خون میزه که کلی ریزش مو و زردی پوست گرفتم مطمعنم طبیعی نیست

اگ اینجوره پس حتما ی دکتر برو بزار خود دکتر زنان دارو بده 

من خودم چون خونریزی ام زیاده همون راهکارهایی ک نوشتم انجام میدم کمتر لک میشه لباسهام

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه