2726
عنوان

چطوری به زن داداشم بگم کم تر غذا بخوره؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9064 بازدید | 124 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چگونه به اطرافیان بگوییم لقمه های دیگران را نشمرند و سر سفره به بشقاب خود نگاه کنند.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
2728

ولش کن .خودش تو خونه آیینه داره 

لباسم داره براش تنگ میشه 

صد درصد بدنشم داره ترک میخوره 

پس خودش متوجهه 

نمی‌خواد بگی 

خودش بخواد یه کاری می‌کنه واسه خودش

💗کاربری دست چندنفره 💗دنبال مچ گیری نباشید 💗

میفهمم بخاطر خودشون می گی اما ممکنه برداشت بدی شه.بهش پیشنهاد بده باهم برید پیاده روی یا بگو میخوام کمی وزن کم کنم چالش بزارم تو هم موافقی دنبال یه ادم پایه ام و اینجوری بهش انگیزه بده.واقعا حیف سلامتیه با چاقی هزار مشکل و درد پیش میاد

می شه برای آرزوی پسر کوچولوم دعا کنید،منتظر خواهر یا برادر هست و من مادرش ناتوان و شرمنده در براورده کردن این آرزو  

نگو کمتر غذا بخور بگواونموقع که تازه نامزد کردید خیلی خوشتیپ و خوشگل بودی ماشاالله الان مشکلی پیش اومده وزنت رفته بالا؟آخه واقعا حیف اون اندام بود 

البته شاید بازم بدش بیاد داداشت بگه بهش 

میترسم داداشم ناراحت بشه

خوب وقتی میترسی داداشت ناراحت بشه مطمئن باش زنش ۱۰۰٪ ناراحت میشه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2706