2737
2734
عنوان

رفتار زننده خونواده شوهرم

268 بازدید | 6 پست

بچه ها من تازه رفتم سر خونم جهیزیم چیدم انقد ساده ام یشب رفتم خونه پدرشوهرم اینا دلم سوخت گفتم شام خوردین پاشین بیاین خونه ما

هیچیاومدن شب شد موقعه خواب رفتم بهترین دشک و پتوهامو‌اوردم دیدم مادرشوهرم رفته از تو ماشین یه بالش کهنه کثیف اورده بعد تو ساکش ی پتو مسافرت انداخته اورده اونارو رو‌خوذش گزاشتن انقد من ناراحت شدم دلم میخاست خفش منم

بعد صبح شد نهار درست کردم دیدم این یه تشکر نکرد اصلا ازمن غروب شد لباس پوشید رفت رو زمین جلو در نشست یسره. گفت بربم بریم 

یعتی انقد من ناراخت شدم ب شوهرم گفتم شوهرم گفت من مادرمو. میشناسم حتی ب روشم‌زد چرا اینجوری میکتی

حسوده کلا

من پشتم گرفت بود امروز رفتم دکتر تا دید من میگم گردنم پشتم خودشو میکشه راه میره الکی میگ ای ای وای کمرم 🤮

من با این ادم چی کنم چجوری باشم

اخه جرا با هرکی خوبی میکنی اینجوری میشه!!!

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

محل نده...مادرشوهرت میخاد حس ترحم بقیه روجلب کنه..احتمالا مشکلش برمیگرده به دوران اویل ازدواج خودش..شما انگار این رفتارهارونمیبینی...عادی برخوردکن

ای که گفتی جان بده تا باشدت آرام جان                                                   جان به غمهایش سپردم نیست آرامم هنوز❤
محل نده...مادرشوهرت میخاد حس ترحم بقیه روجلب کنه..احتمالا مشکلش برمیگرده به دوران اویل ازدواج خودش.. ...

اخه دیونس انگار یهو اینو گرفت

من بهترین دیگم بردم براش پتو جلو چشاش وا کردم 

زفته ی بالش کهنه و پتو کهنه از خونه خودش اورده بخابه روش

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه دیونس انگار یهو اینو گرفت من بهترین دیگم بردم براش پتو جلو چشاش وا کردم  زفته ی بالش کهنه ...

چن سال دیگه ب این فکرای الانت میخندی..زندگی خیلی چیزای مهمتری داره تا اینکه بخای ب رفتار بقیه فک کنی..سما فقط مسئول رفتار خودت هستی...احترام نگهدار ولی بی اعتنا باش

ای که گفتی جان بده تا باشدت آرام جان                                                   جان به غمهایش سپردم نیست آرامم هنوز❤
2728
اخه دیونس انگار یهو اینو گرفت من بهترین دیگم بردم براش پتو جلو چشاش وا کردم  زفته ی بالش کهنه ...

منم یه دیونه دارم رفتم ملافه از کمد جلو چشاش اوردم رفته روسری کشیده رو بالشتم خوابیده چادر نماز اوردم براش میگه نه با چادر مشکی خودش خوند 

منم یه دیونه دارم رفتم ملافه از کمد جلو چشاش اوردم رفته روسری کشیده رو بالشتم خوابیده چادر نماز اورد ...

چرا اینا اینجورین؟؟ 

بببین خونه خودش بو میده در باز میکنی

ملافه خودش دشکاش همه کهنه ‌توش بو میداد

چجوری من هیچی نگفتم 

عیب از من بود عیچی نگفتم  باید مثل خودش رفتار میکردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا اینا اینجورین؟؟  بببین خونه خودش بو میده در باز میکنی ملافه خودش دشکاش همه کهنه ‌توش بو م ...

والا اگه جواب بدیم میشیم حاضر جواب اگرم بریم به شوهره بگیم که میگه مامانم وسواسه تو به دل نگیر این وسواس نیس ولی کرمه