2410
2553
عنوان

تا بحال شده که بستری بشید ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 751 بازدید | 37 پست
خیر نبینه پرستاره که اینقد بی تفاوت بود 

تازه صبح که اومد گفت اخه این امپول ها خوب نیستن که عوارض دارن کاش درد رو تحمل کنی فرداش که مرخص شدم فقط خدا خدا میکردم مثل شب قبل درد نداشته باشم چون نمیدونستم چجوری تحمل کنم خداروشکر فقط اون شب رو درد داشتم 

ببین ترسناک از این نظر میگم که آدم مثلا تنها بمونه اونجا ، بعد بترسی هر لحظه ک مبادا حالت بد بشه و ب ...

ببين من هميشه اميد داشتم كه بهتر ميشم و خوب ميشم و دارم مراحل درمان رو طي ميكنم و واقعا هم هرگز اتفاق بدي برام نيفتاده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی دیگه نیستید پرستار ؟

نه ،ديگه كارنميكنم .خيلي محيطش برام غمگين و افسرده كننده بود و واقعا از نظر روحي خيلي بهم ريخته بودم و كارش واقعا سخت و شيفتهاي شب سنگين داشت و نتونستم ادامه بدم.

مرسی عزیز جانم نظر لطفت باعث خوشحالیم شد🌟♥️🥰

همیشه خوشحال باشی خواهری 🤗🌱❤💋

🌿اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ🌻
2456
نه ،ديگه كارنميكنم .خيلي محيطش برام غمگين و افسرده كننده بود و واقعا از نظر روحي خيلي بهم ريخته بودم ...

اها درسته 

یعنی الان خانه دار شدین ؟

بوی نم بارون 😍🌧️☔
همیشه خوشحال باشی خواهری 🤗🌱❤💋

همچنین♥️🌟

باید به تمام نَشُدن های زندگی ام بگویم که من از صمیم قلب دوستتان داشتم آنها نشدن هایی بودند که هیچ حکمتی پشتشان نبود!نشدن هایی که برای ^نَشدن^ شُدَنشان تنها من مقصر بودم که زورم به سنگ هایی که خدا جلوی پایم انداخت نرسید خدایی که مدت ها دوست میپنداشتمش اما من را موجودی خلق کرد تا دیگران با دیدنم احساس خوش بختی کنند و شکرش را بجای آوردند و نه تنها از کیسه ی قرة العین هایش چیزی برایم کنار نگذاشت بلکه در قوانین زندگی ام نوشت حتما پس از هر سختی سختی بسیار باشد روزانه چهار بار درد بکشد و به موجب بیماری اش هیچگاه موفق نشود حضورم در حوالیِ رگ گردنش لازم نیست و بگذارید به حال خود رها شود و من همه ی این ها را در حالی فهمیدم که در اوج درد و غرق در همه ی آن نشدَن ها در جایی حوالیِ قلبم امید به لمس دستی در تاریکیِ زندگی اَم داشتم تا کمی از این لجنزار بیرون کشیده شوم! که‌ناگهان فهمیدم من تنها هستم؛انسان تنهایی که فهمید این بالش هست که اشک هایش را پاک میکند تا وقتی تمام شود! و تنها پتو است که به او ارامش میدهد انسانی که فهمید اشیا چقدر برای کم کردنِ دردِ بلایای بسته بندی شده ی فرستاده شده از سوی خدا تلاش میکنند... انسانی که دیگر قوی و جسور نیست ته دلش قُرص نیست اما به‌واسطه ی درک‌ تنها بودنش کمتر از غم های پی در پی آسیب میبیند
2714