2737
2739
عنوان

تک بچه بودن همسر واقعا اشتباهه

286 بازدید | 15 پست

بهتون توصیه میکنم نه  پسریرکه تک بچهبوده  ازدواج کنید که بشدت آدم های مغرور و از خود راضی آن و لوس هستند چون از بس ننه باباعه نازشو کشیده الان همسر من اونطوری و قهر میکنه و چندش بازی در میاره هی مامانش زنگ میزنه میگه من تنهام بیا کلا خودشونم در عذابن البته همشون اینجوری نیستن قصد تو هین ندارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

واااای ترسیدم....پسر من تک فرزنده اما خیلی مستقله

من و پدرشم لی لی به لالاش نذاشتیم تا حالا

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

من کشیدم میدونم چی میگی

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2738

همسر من نه لوسه نه مغرور، ولی اینکه همش باید حواسش به پدر و مادرش باشه سخته

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2706