2410
2553
عنوان

رفتم کفش بچگانه بخرم چقد قیمتا فضایی شده

| مشاهده متن کامل بحث + 344 بازدید | 27 پست

منی که هفته پیش برای دخترم کفش گرفتم دو تومن 🥺

آخه دخترم پای راستش رو رو به داخل میذاره اونقدر کم هست که تا حالا کسی متوجه نشده 

ولی شوهرم خیلی حساسه میگه نه باید کفش مخصوص بپوشه تا خوب بشه 

تا ۱۵ سالگی دکتر گفته بهتره بپوشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عکسسسسس

این وقت شب از کجا عکس بگیرم خواهر🤦‍♀️😂😂😂 کفشا بیرون توی جاکفشیه 

یک روز رسد غمی به اندازه‌ی کوه  یک روز رسد نشاط اندازه‌ی دشت  افسانه‌ی زندگی همین است عزیز  در سایه‌ی کوه باید از دشت گذشت!  "مجتبی کاشانی"
2456

ما خریدیم فکر کنم ۲۵۰ برای دخترم ۹ سالشه جنسشم خوبه 

چه گرون 🤔

تو زیباترین اتفاق زندگیمی🦋مامان ریحانه وهانیه  ❤❤    طاهره : اره،بعضی چیزا گفتنشون فایده نداره------------ در شب کوچک من ،افسوس باد با برگ درختان میعادی دارد ♡در شب کوچک من دلهره ویرانیست♡گوش کن وزش ظلمت را میشنوی ؟من غریبانه به این خوشبختی مینگرم ♡لحظه ای وپس از آن هیچ پشت این پنجره شب دارد میلرزد وزمین دارد باز میماند از چرخش♡پشت این پنجره یک نامعلوم نگران من وتوست ♡ای سراپایت سبز دستهایت را چون خاطره ای سوزان در دستهای عاشق من بگذار ولبانت را چون حسی گرم از هستی به نوازشهای لبهای عاشق من بسپار ♡♡♡♡♡♡♡♡♡باد مارا خواهدبرد..... من یه اذر ماهی پر از احساسم خیلی زیاد💎💎

قشنگن مبارکش باشه 

اگه خارجی بخواید بله قیمتش بالاتره خیلی 

تو زیباترین اتفاق زندگیمی🦋مامان ریحانه وهانیه  ❤❤    طاهره : اره،بعضی چیزا گفتنشون فایده نداره------------ در شب کوچک من ،افسوس باد با برگ درختان میعادی دارد ♡در شب کوچک من دلهره ویرانیست♡گوش کن وزش ظلمت را میشنوی ؟من غریبانه به این خوشبختی مینگرم ♡لحظه ای وپس از آن هیچ پشت این پنجره شب دارد میلرزد وزمین دارد باز میماند از چرخش♡پشت این پنجره یک نامعلوم نگران من وتوست ♡ای سراپایت سبز دستهایت را چون خاطره ای سوزان در دستهای عاشق من بگذار ولبانت را چون حسی گرم از هستی به نوازشهای لبهای عاشق من بسپار ♡♡♡♡♡♡♡♡♡باد مارا خواهدبرد..... من یه اذر ماهی پر از احساسم خیلی زیاد💎💎
قشنگه. خواهر من شبیه اینو توی شهرمون گرفته 190

اینقد شلوغم بود همه برای مدرسه میخواستن عید ۲۷۵ گرفته بودم براش الان حراج زده بودن ۱۵۰ واقعا انصاف ندارن زمانی میدونن فروش دارن گرون میفروشن

2714
این وقت شب از کجا عکس بگیرم خواهر🤦‍♀️😂😂😂 کفشا بیرون توی جاکفشیه 

بچه ام کفش لازمه خواستم ببینم چ مدلین🙄خیلی وقته کفش فروشی نرفتم

اگه از گرونی لباس بچه گانه خسته شدین از آنلاین شاپ ما دیدن کنید...به قیمت عمده و باور نکردنی https://rubika.ir/arzanishop
اینقد شلوغم بود همه برای مدرسه میخواستن عید ۲۷۵ گرفته بودم براش الان حراج زده بودن ۱۵۰ واقعا انصاف ن ...

من ندیدم چرااا😑

اگه از گرونی لباس بچه گانه خسته شدین از آنلاین شاپ ما دیدن کنید...به قیمت عمده و باور نکردنی https://rubika.ir/arzanishop
بچه ام کفش لازمه خواستم ببینم چ مدلین🙄خیلی وقته کفش فروشی نرفتم

فردا واست میفرستم

یک روز رسد غمی به اندازه‌ی کوه  یک روز رسد نشاط اندازه‌ی دشت  افسانه‌ی زندگی همین است عزیز  در سایه‌ی کوه باید از دشت گذشت!  "مجتبی کاشانی"