2726
عنوان

من از ی سنی ب بعد فقط زنده ام

| مشاهده متن کامل بحث + 492 بازدید | 43 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واس ی عده دنیا اینجوریه ی عده دیگه عجیب خوشن همه چیشون رواله خانواده خوب خواهر برادری خوب شوهر خوب بچه سالم همه چی خدایا برای عدالتت شکررررررر

کاربری و تاپیک ها همش مال ی نفر نیست⁦🙏
2728
واس ی عده دنیا اینجوریه ی عده دیگه عجیب خوشن همه چیشون رواله خانواده خوب خواهر برادری خوب شوهر خوب ب ...

فکر نکنم دنیا برای هیچکس زیاد خوب باشه

برای حاجتی ک در دل دارم یک صلوات مهمانم کن

چقدر دردت شبیه دردهای من هست منم وقتی مادرم مریض بود روزی هزار بار مردم روح من هم با مادرم رفت دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه دیگه هیچی اهمیت نداره و چقدر این حال بد سخت هست بعضی وقتا میگم خدایا زخمی تو قلبم گذاشتی فدای بزرگیت بشم که خودت هم نمی تونی مرحم  بگذاری روش .

ترک قشقایی 
چقدر دردت شبیه دردهای من هست منم وقتی مادرم مریض بود روزی هزار بار مردم روح من هم با مادرم رفت دیگه ...

خدا ب دلت بزرگت آرامش بده عزیزم.دیدن زجر عزیزسخت ترین چیز تو دنیاست

برای حاجتی ک در دل دارم یک صلوات مهمانم کن
همدردیم ولی یجور دیگه. وقتی نه سالم بود بابام یه رن دیگه گرفت بزرگ شدم... وقتی به زور شوهرم داد &nbs ...

متاسفم 😔

حوصله دارین از وهابی شدن شوهرتون بگین؟ببخشید جسارت میکنم

من تا ابان سال دیگه به ارزوم میرسم.تا۱۴۰۲/۰۸/۲۴✌💪کد ملیتو حفظ باش.سر زده جایی نرو.قبل از عمل بینی حتما شیو کن.
متاسفم 😔 حوصله دارین از وهابی شدن شوهرتون بگین؟ببخشید جسارت میکنم

عادت کردم  خدا همیشه یجور بهم درد داده ولی این یکی خیلی سنگینه

شوهرم مطلقا خودشو کسایی که مثل خودشن و مسلمان میدونه بقیه یا مرتدن یا منافق و یا کافر. الان یه سال و نیمه خونه پدرم نمیاد خواهرم ۳ ازدواج کرده نزاشته برم خونش یه اونیکی خونه خریده ۲ ساله ولی من هنوز ندیدمش... چون اینو حق خودش میدونه.. میگه تولد حرام ارایش حرام بازار ارایشگاه عروسی حتی جشن های ساده تولد نوروز یا حتی لاک برا دختر یکسالم.اهنگ همه چی حرام.. نمیزار جاییی برم. زندانیم کرده . هفته یا دوهفته یکبار میبرتم خونه پدرم. و تمام. ریشاشو بلند کرده سبیلشو تراشید خدا میدونه چقدر زشت شده میگمم درستش کن میگه سنت پیغمبره توهین نکن کافر میشی . خلاصه حس میکنم بدترین ادم رو زمینه... انقد  درحقم بدی کرده به اسم دین و سنت که از هر دوش زده شدم. خدا هم که نمی بینه مارو .... زجر کشیدنم جالبه انگار.

عادت کردم  خدا همیشه یجور بهم درد داده ولی این یکی خیلی سنگینه شوهرم مطلقا خودشو کسایی که مثل ...

الهی بگردم خواهر.خدابهت صبر بده.این شرایطی که تو تعریف کردی فقط ادم صبوری مثل خودت میتونه تحملش کنه😔💔

من تا ابان سال دیگه به ارزوم میرسم.تا۱۴۰۲/۰۸/۲۴✌💪کد ملیتو حفظ باش.سر زده جایی نرو.قبل از عمل بینی حتما شیو کن.