2726
عنوان

من از ی سنی ب بعد فقط زنده ام

492 بازدید | 43 پست

البته ناشکری نمیکنم شرایط زندگی خودم خوبه. ولی من زجر کشیدن مادرمو دیدم و اشک های زیادش رو  و اینک  بارها جلوم ارزوی مرگ کرده🥺 با سهل انگاری خودمون من ک بچه بودم البته کاری از دستم بر نمیمد ولی دکتر دیر بردنش .خلاصه ک ی دردی براش موندگار شد(مشکل نخاعی)الانم ب زور قرص مسکن بدک نیست ولی...

اینک میشد خوب بشه ولی با دیر سر افتادن ب این روز افتاد بزرگترین حسرت زندگیمه. من از ی سنی ب بعد یهو بزرگ شدم در واقع یهو پیر شدم. روح آزرده ای دارم .کسی هیت با حرفاش کمی دلگرمم کنه؟انشالله مادراتون همیشه سالم باشن ،بخندن براتون غذا بپزن بوی غذاشون تو خونه هاتون بپیچه. من باردارم اما نمیتونه بیاد سیسمون یببینه نمیتونه وقتی بارمو زمین گذاشتم حتی یک شب بیاد پیشم

برای حاجتی ک در دل دارم یک صلوات مهمانم کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من از 14 سالگی بزرگ شدم هرکی خواست نابودم کرد الان 17 سالمه اما از همه متنفرم سال دوازدهم دل به یه ادمی بستم که بام خیلی دوره مشهده مجازی ده سال ازم بزرگتره اما بدجور بهش وابستم لعنت به مدرسه لعنت له نت بیصاحاب بچها بریدم به مزاحم داشتم از شانسم فامیل دوستمه مامانم تحدیدم میکنه اگه با دختره حرغ بزنی عروست میکنم ای خدا مرگمو برسون 😭

خیلیا شکستنم اشتباه زیاد داشتم اما پاشدم درس گرفتم سخته خیلی اونم واسه یه دختر مغرور اما پامیشم قول میدم بهت خودم 🥲❤️🖤
2728

همدردیم ولی یجور دیگه. وقتی نه سالم بود بابام یه رن دیگه گرفت بزرگ شدم... وقتی به زور شوهرم داد  داغون شدم. وقتی شوهرم وهابی شد پیر شدم و الان ارزوی مرگ میکنم😔 بخاطر دخترم نفس میکشم

من از 14 سالگی بزرگ شدم هرکی خواست نابودم کرد الان 17 سالمه اما از همه متنفرم سال دوازدهم دل به یه ا ...

مشکلاتی ک داری مربوط ب سنته عزیزم بعد بزرگ میشی میری دانشگاه ازدواج میکنی بچه دار میشب واووو انقد اتفاق خوب میفته  ک ب این روزات میخندی

همدردیم ولی یجور دیگه. وقتی نه سالم بود بابام یه رن دیگه گرفت بزرگ شدم... وقتی به زور شوهرم داد &nbs ...

دنیا جای قشنگی نیست.انگار ی هاون ک گندما رو الک میکنه .

مشکلاتی ک داری مربوط ب سنته عزیزم بعد بزرگ میشی میری دانشگاه ازدواج میکنی بچه دار میشب واووو انقد ات ...

اذه اونی که دوسش دارم الان بخاطر نت نمیتونم برم توتاپیک آخرین اگه میشه بخونید گفتم 😭💔

خیلیا شکستنم اشتباه زیاد داشتم اما پاشدم درس گرفتم سخته خیلی اونم واسه یه دختر مغرور اما پامیشم قول میدم بهت خودم 🥲❤️🖤
همه مون مادر هامون ی نوع مشکل دارن قشنگگگگگ درکت میکنم خواهرم  توکلت ب خدا باشه تا آروم شی

ممنون از درکت عزیزم. توکلم فقط ب خودشه .

عزیز دلم همین که سایه اش رو سرتونه باید خداروشکر کنید. همه مادرا بیماری دارن.حالا کم یا زیاد برای ه ...

ممنون عزیزم انشاالله تموم کمکی ک میتونم بهش بکنم همین توسل ب ائمه است

2706