2737
2734

😬من بابام کارگر یه کارخونس 

بیمه پایشم تامین اجتماعی 

میتونه تکمیلی کنه،؟

کجا باید بره؟؟؟

راهنمایی کنین لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خودش نمیتونه تکمیلی بریزه تکمیلی رو خود کارفرما باید براش بریزه این بره به مسئول بیمه کارخونشون بگه ...

یه سواال  خودشو فقط بخواد بکنه  هزیته زیادی باید بده،؟ هرماه؟

کسیو تکلف نگیره  

مادرمو خودم کردم

یه سواال  خودشو فقط بخواد بکنه  هزیته زیادی باید بده،؟ هرماه؟ کسیو تکلف نگیره   ماد ...

بیمه انفرادی سامان میتونه کنه . هزینه یه سالش میشه حدودا 3 میلیون که تا سقف 75 میلیون برای جراحی پوشش میده و یه میلیون حق دندانپزشکی و ...

2738
بیمه انفرادی سامان میتونه کنه . هزینه یه سالش میشه حدودا 3 میلیون که تا سقف 75 میلیون برای جراحی پوش ...

اگر بخواد پایه بده چی 

مثلا من معلممم  پایه نود میدم یعنی خودمو 

ولی مادرم سیصد کم میشه 

بابامم بخواد اقدام کنه برا خودش اینجور؟

یه سواال  خودشو فقط بخواد بکنه  هزیته زیادی باید بده،؟ هرماه؟ کسیو تکلف نگیره   ماد ...

اونو نمیدونم فکرنکنم تاثیری روی نفرات باشه.

من خودم بیمه تامین اجتماعی هستم خواستم تکمیلی کنم نشد خودت نمیتونی تکمیلی کنی فقط کارفرما میتونه تکمیلی برات رد کنه

گرگی که دل داره بهتر از طاوسی هستش که رخ داره.                  
اگر بخواد پایه بده چی  مثلا من معلممم  پایه نود میدم یعنی خودمو  ولی مادرم سیصد کم ...

نه منظورم اینه که خصوصی و بیرون از مجل کارش بیمه تکمیلی خریداری کنه و از محل کارشون و نمیدونم چجوریه 

بیمه تکمیلی سامان یک ساله است و در صورتیکه عمل لازم باشن واقعا ارزش داره وگرنه گرونه و 3 میلیون برا یه سال زیاده فقط بخواد ویزیت و آزمایشگاه و ... برن