2733
2734
عنوان

کمک در مورد انشا

140 بازدید | 8 پست

سلام لطفا اگه میتونید یه انشا چه خوب چه بد برام عکس یا پیام بفرستید. فقط لطفا از گوگل نباشه. هر موضوعی باشه اصلا مهم نیست. خودم اصلا انشا بلد نیستم خوب بنویسم و حتما نیاز دارم. لطفااااا لطفا.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بع نام خداوند جان و خرد 

ای زن به تو از فاطمه اینگونه خطاب است/ارزنده ترین زینت زن حفظ حجاب است 

تمام تاریخ را که ورق میزنیم سخن از شجاعت و رشادت است . همیشه از شجاعت مردان سخن می‌گوییم اما من این بار میخواهم به چشم زمان بکشم بانوانمان را که بگویم ما زنان در عرصه شجاعت کمتر مردان نیستیم .

ما با یک سلاح به جنگ طاغوتیان می‌رویم سلاحی که از یک شجاع زن زمانه به نام حضرت فاطمه زهرا(س) به یادگار داریم 

که خودش پای هدفش ماند ، هدفش شد هدف مولایش دفاع از مولایش وظیفه خود دانست ، دفاع کرد به قیمت سوختن بین در و دیوار ، فرزند در شکمش را در راه خدا و مولایش داد.

ما مدیون دلاور زنان خود هستیم مدیون سمیه ها و آسیه ها که در برابر ظلم طاغوتیان ایستادگی کردند .

ما شجاعت را از یک نفر به ارث برده ایم کسی که عمه سادات نام دارد کسی با حفظ حجابش و با سخنرانی کوبنده اش کاخ یزید را به توبره کشید .

تاریخ شجاع زن زیاد به خود دیده است شجاعتی که از جنس فداکاری و گدشت است مادران و همسران شهید که فرزند و همسر خود را به جبهه های جنگ فرستادند تا کسی نگاه چپ ب بانوان ما نیندازد 

کلمه حجاب در همه جا هست در قرآن ، انجیل؟، تورات و .. حتی فردوسی هم در شاهنامه اش از حجاب می‌گوید 

پس ما با بودن در راه شهدا حجابمان چادرمان از سرمان نخواهد افتاد 

چادر مادر ما کار خودش را بلد است / بگذارید فقط صحنه‌ محشر برسد

Çok zormuş be yürek yanarken nasip diyip susmak♡
2738