2733
2734
عنوان

ماساژ بعد از عمل بینی خیلی درد داشت😓😞

| مشاهده متن کامل بحث + 6234 بازدید | 32 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دارو ضد ورم و کبودی بود منم کلا از روز اول نه کبودی داشتم نه ورم گفت پس دیگه داروهاتم نخور... مسکن ه ...

فقط استامینوفن میتونی استفاده کنی. اگه خیلی دردت زیاده تحملش سخته شیاف استفاده کن. اون هم نه هر روز 

لطفاآقایون سایت وارد تاپیک های من نشوندو ریپلای نکنن بااحترام 🙏.ممنونم که رعایت میکنید.
من هرجا نشستم دکترمو تبلیغ کردم عاااااااالی بود عاااالی  .... امین نوروزی تهران و کرج مطب داره

اشکالی نداره بپرسم هزینه اش چقدر شد؟

امیدوارم برنده بشی، توی اون جنگی که به هیچکس درباره اش نمیگی:)
2731
2738
من دوروزپيش رفتم مطب يه دكتريكي ازمريضاش سه ماه پيش عمل كرده بود نوك بينيش مثل يه دايره بود ودكترگفت ...

والا من از روز اول نه ورم داشتم نه کبودی فرم بینیم هم کامل معلوم بود اون طرف یا رژیم غذاییش و رعایت نکرده یا نمیدونم کار دکترش چطور بوده ولی در کل یکم ورم و همه دارن... دکتر من گفت تو خوش گوشتی که ورم نکردی کبود نشدی داروهامم فوری قطع کرد

يه سوال ديگه بيماراميگفتم مراقبتهاي بعدعمل توشكل گيري بهترببني خيلي تاثيرداره درسته؟وميگفتن هفته اول ...

چند روز باید به پهلو نخوابی تا استخون جوش بخوره...نه تنفس سخت نیست فقط بلعیدن یکم سخته

سلام عزیزم منم میخوام برم پیش دکتر امین نوروزی ولی چون راهم دوره میخواستم تحقیق کنم ببینم راضی هستین تو تنفس مشکلی ندارین همون جوری که دوست دارین عمل کرده 

و تو این مدت که رفتین مطبش مریض شاکی داشته یا نه 

ممنون میشم جواب بدی

منم همینطور بودم بعد ب مرور دردش کم میشه. اما من خودم ماساژ میدادم چون جلسه اول آموزش داد 

ببخشید ماساژ ک میدادی بعدش درد بینی میموند؟ من ظهر ماساژ دادم،الان یکم درد داره کل بینیم

۹ روز عمل کردم و اولین ماساژ بود.دیروزم گچ برداشت خودش ماساژ نداد فقط دوبار دستشو گذاشت گفت اینجوریه 

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ
ببخشید ماساژ ک میدادی بعدش درد بینی میموند؟ من ظهر ماساژ دادم،الان یکم درد داره کل بینیم ۹ روز عمل ...

اره ب شدت درد میکرد گاهی اوقات ماساژ رو کامل نمیتونستم انجام بدم

لطفاآقایون سایت وارد تاپیک های من نشوندو ریپلای نکنن بااحترام 🙏.ممنونم که رعایت میکنید.
اره ب شدت درد میکرد گاهی اوقات ماساژ رو کامل نمیتونستم انجام بدم

مرسی عزیزم

من حس می کنم اشتباه انجام میدم باید برم مطب بپرسم دوباره

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ
مرسی عزیزم من حس می کنم اشتباه انجام میدم باید برم مطب بپرسم دوباره

فدات♥اره هر دکتری روش خودش رو پیشنهادمیده

2706