2737
2734

یکی بود دلمو برد با حرفاش با کاراش دو هفته بود خبری ازش نداشتم هزار تا دلیل آوردم خودمو قانع کنم چرا نیست سرش شلوغه یا هر چی از وقتی نت نبود اینم غیب شد عجیب بود با اون همه ادعا غیب شدنش الان پیام داده میگه دارم عقد میکنم و خدافظ ، بد دلم شکسته چیکار کنم شما میگید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بگو ب درک میمون گمشو😘

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
2738

شت بدبخت زنش😐با این شوهر هر.. ش

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

به جهنم. مگه دنیا به پایان رسیده.

کلی مورد آدم که متعهد و پایبند باشه تو این دنیا ریخته.

الملک یبغی مع الکفر ولا یبقی مع الظلم از پیامبر اکرم (ص) ترجمه: حکومت با کفر باقی می‌ماند ولی با ظلم نمیماند.
2706