2733
2734
عنوان

مشاوره مدیکال استوز یا تاملند

1480 بازدید | 16 پست

دوستان کسی از اقای محمودی مشاور تاملند مشاور شخصی گرفته؟نظرتون راجبش چیه؟

مدیکال چطوره پستاش خیلیییی خوبن  سایتشم خوبه ولی شنیدم پیگیر نیستن و برنامه شخصی ساری شده نیست

دنبال مشاور خوبم موندم چیکار کنم

ببخشید که فکر کردم رفیقی..دیگه تکرار نمیشه:)  ..

با برنامه قلمچی خودت برو جلو

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

چقدر میگیره فک کنم پنج شش میلیونی باشه

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم مدیکالو خیلی دوست دارم هزینه هاشم تقریبا ماهی ۳۰۰ ۴۰۰ هست  ولی دو دلم خیلی ها میگن مشاور ت ...

پستاشون خوبن

سایتشم خیلی خوبه 

دقیقا میگن مشاوراشون پیگیر نیستن 

ببخشید که فکر کردم رفیقی..دیگه تکرار نمیشه:)  ..
2738

ترس از شکست میتونه رسیدن به هدف رو غیر ممکن کنه پس نزتر ترس هات باعث بشن از هدفت از چیزی که میخوای دور بشی‌.چون  قبل از آشنایی با تیم آقای مهرشاد سبطی چندین جای دیگه مشاوره ی حضوری میرفتم و نتیجه ای نمیگیرم خانوادم دیگه میترسیدن هزینه کنن میگفتن الکی پول خرج میکنیم و اتفاقی نمیوفته.

اما من تلاش کردم چون نمیخواستم ترس باعث بشه آینده ای که میخوام خراب بشه.با اصرار های زیاد از پدرم خواستم که قبول کنه من در تیم آقای سبطی ثبت نام کنم و خداروشکر نتیجه خیلی خوبیم گرفتم و پیش خانوادم سربلند شدم.

مشاوراش که عالی و توانمند هستن هر دفعه نکته های جدید بهتون یاد میدن خودت پیشرفت کردن رو توی خودت احساس میکنی و همین انگیزت رو برای جلو رفتن بیشتر میکنه‌.

بهروز محمودی فقط ازت پول میگیره که هر هفته درصد ازمون هات کم شد بهانه بتراشه و داد و بیداد کنه برنامه های فشرده ۱۶ ساعته ۱۴ ساعته یک ساعت بخوای استراحت کنی فقط داد میزنه جای نفس کشیدن نمیذاره اینقدر خسته و کوفته میشی که عملا میبری خدا ازش نگذره باعث شد پسر من بمونه پشت کنکور یک روز پولش رو دیز بریزی به مرز جنون میرسه چند تا بیسواد دروغ گو هم مثل یلدا محسنی و افغان جلو دستش کار میکنن که عین فتنه ها فقط خبر میارن میبرن اصلا یه داستانی داره محمودی تو دامش نیفتین

یه مشاور پیگیر و دلسوز میخوام حتما که وسط راه جا نزنم بتونه دستمو بگیره

من بهت معرفی میکنم

یه هفته ام رایگان کار میکنه ببینی چطوره

پزشکی بهشتی میخونه 

اگه ازش مطمئن نبودم اصلا حرفشم‌نمیزدم چون میدونم‌کنکور شوخی بردار نیست

عزیزم مشاور برات معجزه نمیکنه. فقط و فقط باید خودت بخوای و تلاش کنی. اگه خواستن با عمق وجود و تلاشگری رو داشته باشی اونوقته که مشاور میتونه با پیگیری و تشویق و انگیزه دادن کمکت کنه.خودم این راه رو رفتم 

پرسیدم برا مشاوره فردی گفتن ماهی ۳ ونیم  مدیکالم ۳۵۰ فکر کنم

جایی که من پارسال خودم استفاده کردم ونتیجه گرفتم و امسال دخترم رو ثبت نام کردم ماهی ۲ میگیره. اما یک مدت که دخترم روحیه ش رو از دست داده بود و مشاوره ش رو کنسل کرد بعد مدتی نصیحت وانگیزه دادن به دخترم اون رو به حال خودش رها کردن. حدود ۳ هفته گذشت دوباره تازه دو هفته است درس رو شروع کرده. 

اولین مشاور انگیزشی هر فرد خودشه انا برای موفقیت در کنکور نیاز به یک مشاور درسی هست که تکنیک های درس خوندن رو آموزش بده و پیگیر باشه که اشتباه نکنی و  سست نشی

2706