2737
2734
عنوان

پسرم بیش از حد شلوغه!!!

2505 بازدید | 33 پست

پسرم چهار سالشه.خیلی شلوغه  و ریخت و پاش میکنه.وقتی جایی میریم همه رو کلافه میکنه.وقتی هم چیزی بش میگیم لجبازی میکنه و برعکس انجام میده.به نظرتون سال دیگه بره پیش دبستانی بهتر میشه یا بزارم دو سال دیگه؟؟

خدایا شکرت که بهترین ها رو به قلب کوچک من بخشیدی تا آرامش بگیرم و از رحمت بیکرانت سیراب شوم.دوستت دارم ای خالق معجزه ی زندگانیم ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شیطونه با بیش فعال؟

فکر کنم بیش فعال کسایی هستن که تمرکز ندارن.پسرم تمرکز داره و حواسش هم خوب جمعه.البته دکتر نبردمش

خدایا شکرت که بهترین ها رو به قلب کوچک من بخشیدی تا آرامش بگیرم و از رحمت بیکرانت سیراب شوم.دوستت دارم ای خالق معجزه ی زندگانیم ....

پیش دبستانی شش سالگیه

میتونی مهدبنویسیش که بنظرم اصلاخوب نیس سن پایین 

بعضی وقتا ببرش خانه بازی انرژیش تخلیه بشه

واسه سلامتی نی نی خانومی صلوات میفرستید؟🤱🏻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلیفاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَسِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ
قبل پیش دبستانی ببرش پیش روانپزشک تست بده شاید بیش فعاله  منم پسرم بیش فعاله دارو میخوره

بیش فعالی چ علاعمی داره

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
2738
من تو همین سنا همینطوری بودم ولی بعد از چند سال عادی شدم

یعنی به نظر شما بره مدرسه بهتر میشه؟؟

فکر کنم بیش فعال کسایی هستن که تمرکز ندارن.پسرم تمرکز داره و حواسش هم خوب جمعه.البته دکتر نبردمش

ببین بیش فعالی و کم توجهی ممکنه با هم باشن که میشه نوع ترکیبی . ممکن هم هست که فقط یکیشون باشه

[QUOTE=253365609]فکر کنم بیش فعال کسایی هستن که تمرکز ندارن.پسرم تمرکز داره و حواسش هم خوب جمعه.البته دکتر نبردمش[/QUOTE]

بيش فعالي يعالمه علائم داره برا بعضي ها يك علائمش معلومه

دكتر ببرش مشخص بشه

تیکر لحظه تحویل سال🌸امیدوارم سال جدید فضول ها🐶دخالت کن ها 🦊نامردا 🐸دزدا 🦇خیانت کارها🪱 پرادعا ها 🪰 نسلشون بپوکه بگو ایشالا
ببین بیش فعالی و کم توجهی ممکنه با هم باشن که میشه نوع ترکیبی . ممکن هم هست که فقط یکیشون باشه

کاربر قدیمی  

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
2706