2733
2739
عنوان

دوستان چن روز بعد اتمام قرص روکین پریود میشیم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 10446 بازدید | 21 پست
موندم بسته بعدی رو روز هشتم شروع کنم یا نه 

نه بزار پریود شی چون اگه شروع کنی لکه بینی ت قطع نمیشه فقط مواظب باش باردار نشی 

توکی هستی +من همون اتفاق خوبم که برات نمیافته
من اصلا باش لکه بینی نداشت ۳ روز بعدم پریود شدم هم روکین هم مارولین هم ال دی

شما 7 روز بینیش فاصله می‌دادی یا صبر می‌کردی هروقت پریود شدی از روز پنجم بخوری؟ 

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ، سعدی وفرهنگ پرافتخارما. وقتی واژهٔ جاگرفته‌ای در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه خودداری کنیم(مثلا چرا جدیداً به زمان تایم میگید، به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر به زبان هایی چون انگلیسی،عربی،روسی و...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن‌ها، مخلوط زبان‌ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و... نیز برای آیندگان قابل فهم باشد. ♥️این ویدئو راهم ببینیدhttps://uupload.ir/view/video.guru_20220112_104512383_6t28.mp4/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما 7 روز بینیش فاصله می‌دادی یا صبر می‌کردی هروقت پریود شدی از روز پنجم بخوری؟ 

هر وقت پریود میشدم از روز ۵م  ولی من کلا بلافاصله بعد ۲ یا ۳ روز پریود میشدم

2728
هر وقت پریود میشدم از روز ۵م  ولی من کلا بلافاصله بعد ۲ یا ۳ روز پریود میشدم

من روز چهارم پریود شدم نمیدونم 7 روز نخوردن دوباره بخورم یا روز پنجمم😶

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ، سعدی وفرهنگ پرافتخارما. وقتی واژهٔ جاگرفته‌ای در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه خودداری کنیم(مثلا چرا جدیداً به زمان تایم میگید، به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر به زبان هایی چون انگلیسی،عربی،روسی و...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن‌ها، مخلوط زبان‌ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و... نیز برای آیندگان قابل فهم باشد. ♥️این ویدئو راهم ببینیدhttps://uupload.ir/view/video.guru_20220112_104512383_6t28.mp4/
من روز چهارم پریود شدم نمیدونم 7 روز نخوردن دوباره بخورم یا روز پنجمم😶

وفقه بین دو بسته باید ۹ روز باشه تو روز ۴م پریود شدی احتمالا باید روز ۵م شروع کنی