2737
2734
عنوان

دارم هشت میلیون میدم به لیزر خانگی نظرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 23466 بازدید | 86 پست
منم تو دوراهی رفتن یا نرفتنم یکی از نزدیکانم بعد لیزر سرطان سینه گرفته و دکتدش گفته برای لیزره بعد ...

قبلا اینجوری نبود که توقع داشته باشن زن 24 ساعت در شبانه روز و همیشه بدنش بدون مو باشه...کاملا عادی بود و اصلا بد و زننده محسوب نمیشد ولی ...

خدا لعنت کنه یکسری از کمپانی ها رو که با تبلیغ و فیلم و عکس سطح توقع مردها رو برد بالا از اونور عزت نفس زن رو خلاصه کرد توی جذابیت ظاهری و ج ن س ی ش ...اونا هستن که دارن ذائقه و دیدگاه مردم رو تغییر میدن...

من خودم مخالف لیزر نیستم خودمم میخوام انجام بدم ولی واقعیت اینکه ماها مثل عروسک خیمه شب بازی برای سرمایه دارها و کمپانی های بزرگ جهانی هستیم.لعنت بهشون که ضرر زدن به خودمون شده یه کار عادی...مدام آرایش کن سرب وارد بدنت بشه ،دماغ عمل کن،تزریق ژل و و و .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سیلک پرو الان چنده؟

تو دی ج ی کالا قیمت زده.

من سیلک پرو برا چونم خریدم و استفاده کردم جواب دهیش خوب بود فقط هم ۶ جلسه استفاده کردم دیگه جواب گرفتم.

الان چون بقیه جاهامو قبلا لیزر کرده بودم بیرون لازمش ندارم و زیر قیمت میدم 

اگه کسی خواست بهم پیام بده همینجا و دعوت به دوستی رو هم بزنه همزمان.

2738