2726

شما صندوقی جای سراغ ندارید ۲۰ تومن طلا بگیره ازم و پول بهم بده به مدت یک ماه بدم جای چک شوهرم نخوام بفروشم طلاهارو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بفروش بره ...انشالله بعد ها شوهرت میخره

عزیزم ممنون ما ورشکست شدیم وتنها داری من دوتا دخترام یه انگشترو دوتا النگو باریک ودوتا گوشوارگرمی ۱۴۰۰ خریدم با کار مزد شد ۳۰ تومن الان ۲۱ شاید دستم بگیره🤧

طلافروشی اشنا ندارم وعلا فکر خوبیه

منم چند وقت پیش خواستم  مجبوری طلا بفروشم  این به فکرم رسید  گفتم فوقش میرم به روز دوباره به قیمت طلای  دست دوم میخرم‌ ازش که دیگه کلا منصرف شدم

تخمک هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم  شنا نمیکنه  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو
عزیزم ممنون ما ورشکست شدیم وتنها داری من دوتا دخترام یه انگشترو دوتا النگو باریک ودوتا گوشوارگرمی ۱۴ ...

اگه شوهرت خوبه پس کمکش کن ...نزار فکرش درگیر بشه 

مطمعن باش دستش بیاد حتمن میخرع ...خدا بچه هاتو برات نگه داره ..

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
اگه شوهرت خوبه پس کمکش کن ...نزار فکرش درگیر بشه  مطمعن باش دستش بیاد حتمن میخرع ...خدا بچه ها ...

ممنونم شوهرم مرد بد ذاتی نیستو خیانت کار و دورو نیس  ولی دستش خالی شده اعصاب واخلاقش رفته 

ممنونم شوهرم مرد بد ذاتی نیستو خیانت کار و دورو نیس  ولی دستش خالی شده اعصاب واخلاقش رفته

☹همون دیگه رو اخلاق رفتارم تاثیر میزارع 

عب نداره بزار با کار شما یکم بار این مسئولیت زندگی کم بشه ...صبور باش .زندگی بالا پایین داره .ورشکست شدنتونم حکمتی هست ..حتمن خدا میخاد امتحان کنه تا قدر خوشی ها رو بیشتر بدونین و تو سختی ها بیشتر تلاش کنین

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠