2733
2734
عنوان

صورت

66766 بازدید | 436 پست
دوست جوونااااااااااااااا ...لطفا بیاین تو این تاپیک و در مورد مشکلات پوست صورت....ایرادای استخون بندی صورت....چاقی و لاغریه صورت ...چیکارا میشه کرد که صورت جوون بمونه .....چیکارا میشه کرد دیرتر چروک بیوفته .....و خیلی موارد دیگه اطلاعاتمونو شر کنیم.....
بچه ها صورت من ....خیلی لاغر و کشیدست....دوست دارم چاق بشه ...در ضمن احساس می کنم اب زیر پوستم نیست.....دوست دارم پوستم مثل پوست بچه ها بشه ...لطفا بگین چیکار کنم...

در ضمن خیلی سفیدم و هر کار می کنم برنزه نمیشم....و به جاش لک های افتاب رو گونه هام میوفته ....منتظر یاریه سبزتان هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بچه ها من یه کتاب قدیمی ورزش صورت دارم ....البته نه برای چاقی صورت بلکه برای رفع ایرادای استخون بندیه صورت...خودم هر موقع 3 یا 4 روز پشت سر هم انجام میدم همه میگن چیکار کردی عوض شدی ...بوتاکس کردی...

متوجه میشم که جواب اون ورزشهاست ....اگه بتونم کتاب و اسکن می کنم و صفحه صفحه میزارم تو این تاپیک...البته به شرطی که کمک کنین تاپیک جوون بگیره
من شنیدم قرص مخمر آب جو واسه چاقی صورت خوبه یکی از نی نی سایتی ها هم خورده بود و راضی

بود. من هم میخوام بخورم...
یاالله یا محمد یاعلی یافاطمه یاحجت الله ادرکنی ولاتهلکنی... میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات بفرستید... مرسی
نازیلا جوون مارک کرمتو لطفا بنویس.....تا بقیه هم استفاده کنن

بچه ها هر تجربه ای دارین لطفا کامل توضیح بدین

در ضمن من همش 20 روز وقت دارم برا یه عروسی صورتمو چاق کنم....کمک
2738
نیکی اسم کتاب و بگو....

روناس جان بپرس عزیزم ما گوشامون و میگیریم.... ههههه
یاالله یا محمد یاعلی یافاطمه یاحجت الله ادرکنی ولاتهلکنی... میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات بفرستید... مرسی
نیکی تو 20 روز فکر کنم جواب بده.... من در اولین فرصت میخورم
اسم کتاب : ورزشهای صورت .....نوشته خانوم کارل مگیو .....کتاب فوق العاده ایه ...میگه اگه یه ماه انجام بدی ده سال جوون تر میشی
من این کتابو 15 سال پیش از یه دست فروش خریدم ...ولی هیچ وقت بیشتر از یک هفته نتونستم ادامش بدم
عزیزم من از پیزبوئین و اوریاژ استفاده میکنم ولی آردن از همشون بهتره به نظرم. ولی بدی اتو برنز اینه که هر مارکی بزنی لک لک میشه بعد پاک میشه. من بدنمو اتوبرنز میزنم و صورتمو با کرم پودر همرنگ کاور میکنم
رسم آدم های دنیا شبیه رسم دریاست... وقتی حس کنند غرقشون شدی پس میزننت...!
2706