2726

سلام خانوما اگه تونستین درمانشون کنین راه حلتونو بگین ممنون 

از لحاظ هورمونی هم مشکلی ندارم . فقط پوستم مختلطه و صورتم جوشای زیرپوستی میزنه بعضی وقتا 

منم لایک کنید

میشه یه صلوات واسه سالم بودن دخملمون بفرستید؟🥺💙🦋موش کوشولوی من 1402/8/8 بدنیا اومد سالم و سلامت🤠❤ اَللهُّمَ صَلِّ اَلا محَمد وآلِ محَمد وعجل فَرَجَهُم  خدایا شکرت خدایا شکرت●      ما در تاریخ ۱۴۰۳/۳/۳ به یه خونه ی بهتر و بزرگتر توی ولیعصر اسباب کشی میکنیم خدایا شکرت شکرت..❤ میشه واسه خرید خونمون دعا کنید:) مرسی ازتون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب نشد لامصب انگار کرده زیرپوستمه میزنه بیرون اندازه هولو

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2728
برای من ریزن ولی زیرپوستن جلو نور کمی مشخص میشه ولی خب دوست داشتم پوستم صاف باشه

مال من انگار هگهولو میزنه بیرون نیم کیلو کره میاد بیرون‌

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
برای من ریزن ولی زیرپوستن جلو نور کمی مشخص میشه ولی خب دوست داشتم پوستم صاف باشه

شما باید محصولاتی استفاده کنید aha وbha داشته باشه....aha یا همون سالسیلیک اسید یه لایه بردار خیلی ملایمه که جوشای زیرپوستی رو میاره بیرون،بخاطر همین تا دو ماه اول برون ریزی دارین بعد دو ماه کم کم خوب میشن

میشه دعا کنید به خواسته‌ام برسم؟!:)🙏❤️🌹🌿🍀1402/10/14🍀یه قدم به جلو😇💯
سلام ممنونم اگه محصولی میشناسین ممنون میشم معرفی کنید

خواهش میکنم...بستگی داره چقدر میتونید هزینه کنید ولی ،سرم سالسیلیک اسید اوردینری،تونر aha و bha کوزارکس،تونر bha پائولاچویس و... 

برای برون ریزی بعدش هم سرم چای سبز اینیسفری و مرطوب کننده م حتما بزنید مخصوص پوستتون چرب یا خشک

میشه دعا کنید به خواسته‌ام برسم؟!:)🙏❤️🌹🌿🍀1402/10/14🍀یه قدم به جلو😇💯
خواهش میکنم...بستگی داره چقدر میتونید هزینه کنید ولی ،سرم سالسیلیک اسید اوردینری،تونر aha و bha کوزا ...

چشم خیلی ممنونم از راهنمایی خوبتون و اینکه وقت گذاشتین 😍🙏🌹