2726

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم

1402/1۲/۲۹ 🥲🖤🖤 ولی هیچ چیز زیباتر از این نیست که پس از دل مردگی دراز ، بار دیگر نور در وجود تو سر بردارد...🙂 👤ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ و شکیرا هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!! پس رها کن سرزنش رو ...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...فلذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است...🚶‍♀️🚬 اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم .. ☠️ 🥺🥰 ترجیح میدم بترسم ؛ بجنگم ؛ شکست بخورم تا که بترسم ؛ فرار کنم و بعد حسرت بخورم 😜 این بزرگترین دلیلیه که دارم ادامه میدم ...🚶‍♀️🤙از شکست نترسید ، از این بترسید که "سال آینده دقیقا همان جایی باشید که امروز هستید "🤌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7846483/حاجت-داری-گرفتاری-بیا-اینجا-ما-اینجا-امام-حسین-داریم-معجزه-چله-زیارت-عاشورا-بروش?postId=245536527

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 
2728

توسل میکنم به بی بی ام البنین...ی چیز کوچیک نذرشون میکنم جواب میدن...

همه ادما ب مادرشون حساسن...خانم فاطمه زهرا رو واسطه قرار بدین 

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

برادرم تصادف کزده بود توکمابود ودکترا گفتن به هوش نمیادتایه هفته دیگه دستگاه جدامیکنیم باهزارسختی ریسک جابه جابب به جون خریدیم بردیم بیمارستان خصوصی گفتن چله حق شناس معجزه میکنه شرط اصلی این چله ترگ گناه ینی نماز وحجاب وغیبت و اهنگ رعایت بشه من خودم شرایط روحی خوبی نداشتم گفتم یه خانوم ک نفسش حقه و برای هرکی دعا کرده مستجاب شده به عنوان نائب برام بخونه شروع کرد خوندن روز۳۴بود ک خواب دیدم داداشم از روتخت پاشدیه لیوان اب خورد گفت سلام برحسین دوروز بعدش هوشیاریش بالاتر شد وچتدرور بعدبه هوش اومد دکترا گفتن معجزه شده ولی اگه دکترا یچیزی میگن براخودشون میگن به چشم دیدم که خیلیاشون خداندارن البته دکتر وپرستار خوبم کم نیست اما واقعا خیلیاشون اذیتمون کردن وترسوندنمون ومیخواستن برادرمو ازمون بگیرن که خدانذاشت امام حسین نگابه جوونیش کرد

لایک نکن ممنون❤
برادرم تصادف کزده بود توکمابود ودکترا گفتن به هوش نمیادتایه هفته دیگه دستگاه جدامیکنیم باهزارسختی ری ...

خدارو شکر🥺🥺🥺

چله حق شناس میتونم بگیرم اما نائب ندارم 

1402/1۲/۲۹ 🥲🖤🖤 ولی هیچ چیز زیباتر از این نیست که پس از دل مردگی دراز ، بار دیگر نور در وجود تو سر بردارد...🙂 👤ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ و شکیرا هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!! پس رها کن سرزنش رو ...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...فلذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است...🚶‍♀️🚬 اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم .. ☠️ 🥺🥰 ترجیح میدم بترسم ؛ بجنگم ؛ شکست بخورم تا که بترسم ؛ فرار کنم و بعد حسرت بخورم 😜 این بزرگترین دلیلیه که دارم ادامه میدم ...🚶‍♀️🤙از شکست نترسید ، از این بترسید که "سال آینده دقیقا همان جایی باشید که امروز هستید "🤌
من  یکی میشناسم

میشه معرفی کنی؟

صلوات خصوصا برای سلامتی و ظهور امام زمان
صلوات هدیه به حضرت زینب و حضرت معصومه و حضرت رقیه و حضرت فاطمه.
دعای مشلول حدیث کسا دعای توسل زیارت عاشورا.
نماز اول وقت نماز شب صدقه برای سلامتی و ظهور امام زمان. دعای فرج.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.