2703
2553
عنوان

کمک .مردم از خارررش

| مشاهده متن کامل بحث + 309 بازدید | 26 پست
ببین هر دفعه رفتی دستشویی با دست تمیز با آب نمک داخل رو بشور و عفونت را خارج کن... بعد محیط بیرون ر ...

اخه عفونتش مثل ترشحات ژله ایی اینا نیست .عفونت مثل روشوره حالت پنیری یا دستمال کاغذی خیسی که ریز ریز شده نمیدونم چطور توضیحش بدم .یعنی نمک بریزم تو دستم با کمی آب بکشم به  بیرون و داخل واژن بعد آب بکشم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گریه ام گرفته دلم میخواد با چنگال بخارونم خودمو در این حد حس خارش دارم . تمام ناخنما از ته گرفتم از بس خون میاوردم خودمو.حتی شوهرم این چند سال  نهایت ماهی یکی دو بار رابطه داشته باشه اونقدر اذیت میشم

اخه عفونتش مثل ترشحات ژله ایی اینا نیست .عفونت مثل روشوره حالت پنیری یا دستمال کاغذی خیسی که ریز ریز ...

تو آفتابه نمک بریز بعد آب بریز ، حل میشه..

آب نمک باید غلیظ باشه ، یعنی کاملا شور باشه..

بعد تو دستت آب نمک  بریز و داخل رو بشور و سعی کن عفونت رو خارج کنی، چندین مرتبه تکرارش کن تو هر بار.

تو طول روز هم

هر دفعه رفتی دستشویی این کارو کن.

آخرش خودتو با آب شلنگ آب بکش ، خشک کن با دستمال کاغذی.

تو خونه شور.ت نپوش تا هوا بخوره.

فرق ندارد چه جور عفونتی هم داشته باشی، سعی کن خارجش کنی..

کم کم میبینی پاک شده از عفونت ، و کمتر احتیاج به شستشو با آب نمک پیدا میکنی، اما مداومت کن تا زمانی که کامل رفع شه

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 
2720

تو لگن تمیز آب نمک درست کن، بشین و داخل رو با انگشت بشور و عفونت رو خارج کن...

آفتابه نمک هم که تو دستشویی داشته باش .

روی آفتابه دستمال کاغذی یا نایلون بنداز که پاک بمونه..

با آب داغ آب نمک درست کن و استفاده کن

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 
ببین هر دفعه رفتی دستشویی با دست تمیز با آب نمک داخل رو بشور و عفونت را خارج کن... بعد محیط بیرون ر ...

همین الان با نمک شستم  بخاطر دونه های نمک خارشم برطرف شد کمی ولی اتیش گرفتم از سوزش

تو آفتابه نمک بریز بعد آب بریز ، حل میشه.. آب نمک باید غلیظ باشه ، یعنی کاملا شور باشه.. بعد تو دس ...

قربونت عزیزم که وقت گذاشتی.اگه جواب بده تا عمر دارم دعات میکنم

تو لگن تمیز آب نمک درست کن، بشین و داخل رو با انگشت بشور و عفونت رو خارج کن... آفتابه نمک هم که تو ...

استفاده از افتابه رو بلد نیستم اصلا واسه همین نمیخرم برا خونه‌ . ولی هر بار تازه درست کنم استفاده کنم بهتره فک کنم

2714
همین الان با نمک شستم  بخاطر دونه های نمک خارشم برطرف شد کمی ولی اتیش گرفتم از سوزش

عزیزم نمک باید کامل حل بشه...نباید دونه هاش حس شه.

سوزشت بخاطر خاروندن زیاده ، چون آنقدر خاروندی زخمش کردی.‌ خب اب نمک رو هر زخمی طبیعیه میسوزونه...

از پماد موضعی ترماسیون ان ان ( همچین اسمی داره، دقیق یادم نیست)برای قسمت بیرونی که ملتهب شده استفاده کن

استفاده از افتابه رو بلد نیستم اصلا واسه همین نمیخرم برا خونه‌ . ولی هر بار تازه درست کنم استفاده کن ...

تو بطری هم می‌تونه درست کنی، درش هم بسته میشه خوبه.

باز هر جور راحتی عزیزم

قربونت عزیزم که وقت گذاشتی.اگه جواب بده تا عمر دارم دعات میکنم

راستی  ، تزریق عسل طبیعی هم داشته باش قبل خواب به مدت دو هفته ( عسل حتما حتما طبیعی باشه )...

( البته برای رحم های گرم احتمال داره خارش مختصر بده، که وقتی خارج بشه از بدن با آب بشوری اونم رفع میشه،  )البته شما نصف درد و سوزشت بخاطر زخمیه که از خاروندن شده... اما اگر باز دیدی اذیت شدی قطعش کن ، همون آب نمک رو ادامه بده...

اما عسل کلا درمانه برای هر دردیه بدون هیچ ضرر..

بهتره از روش های طبیعی استفاده کنی برای درمان، وقتی داروهای شیمیایی جواب نداده

ان شاالله که خوب بشی عزیزم.