2737
2734
عنوان

کمک .مردم از خارررش

310 بازدید | 26 پست

۴ سال درگیر سوزش و خارش  واژینال و دردم هر دکتر و متخصصی میرم فایده نداره . اونقدر خودمو میخارونم که خون میاد.ترشحات سفید مثل وقتی روشور میزنی  فکر میکنی چرکه .😂نمیدونم متوجه شدید یا نه.فقط اخرین بار  دکتر فلوکونازول و هیدروکسی زین و کلوتریمازول داد همون موقع استفادش خوب بودم بعدش باز همون آش و همون کاسه.خیلی هم بهداشتو رعایت میکنم .دو بار هم بچم سقط شدسر ۹ هفته.دیابت هم دارم.کسی تجربه داشته کمک کنه.یا اگه دکتر خوب که خانم باشه توی پرند میشناسین بگید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

من تو شب تخمک گذاریم‌رابطه با جلوگبری طبیعی داشتم شوهرم گف مطمئنه ک مراقب بوده دوسالی میشه روشمون همینه بنظرتون نیاز به اورژانسی هست یا ن

نمیدونم کجایِ دنیا و با چه حالی هستی که اینو میخونی، اما یادت نره: غم همیشه انقد پر رنگ نمیمونه

یه نفر رو میشناختم عفونت شدید داشت دوسال، صدتا دکتر رفت خوب نشد، آخر فهمید به وسیله جلوگیری کا..دم

حساست داشته با اینکه چندین سال باهاش مشکلی نداشت..

آب نمکم خیلی کمک می‌کنه ، تو یه آفتابه آب‌نمک درست کن، هر دفعه میری دستشویی داخل رو با اب نمک بشور ..معجزه می‌کنه آب نمک

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 

[QUOTE=253350882]منم خارش داشتم همکارم گفت دمنوش پونه کوهی بخور یه هفته خوردم خوب شدم [/QUOTE

شاید باورتون نشه ولی چیزی نیست که تست نکرده باشم.فیتو واژکس هم تست کردم.پونه هم تقریبا هر روز میخورم

یه نفر رو میشناختم عفونت شدید داشت دوسال، صدتا دکتر رفت خوب نشد، آخر فهمید به وسیله جلوگیری کا..دم ...

چندباری کاندوم استفاده کردم ولی الان خیلی وقته استفاده نداشتم.اب نمک رو تست نکردم ولی جوش شیرین تست کردم فقط محیط رو تا چند ساعت قلیایی کرد بعد باز همونجور 

یه بسته اذخر از عطاری بخر دستور مصرفش را روش نوشته استفاده کن زود خوب میشی

اذخر؟؟ چی هست خواهر؟چطور استفاده میشه.تست کردی؟ 

یه بار چند سال پیش ماریانا استفاده کردم به غلط کردن افتادم. عنبر نسا هم تست کردم بدتر شدم🤕😭

چندباری کاندوم استفاده کردم ولی الان خیلی وقته استفاده نداشتم.اب نمک رو تست نکردم ولی جوش شیرین تست ...

ببین هر دفعه رفتی دستشویی با دست تمیز با آب نمک داخل رو بشور و عفونت را خارج کن...

بعد محیط بیرون رو آب بگیر و خودتو خشک کن..

مداومت کن ، 

خوب میشی

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 
2706