2737
2739

رد کردن خواستگار بخاطر عشقی ک چیزی نداره هم اشتباهه چ برسه این علاقه ای ک رو هواست اینو کسی داره بهت میگه ک مثل خر پشیمون شده دیشبم مراحل قبل خواستگاریش گذرنده و الان تو تب تابه نکنه این خواستگاری هم لغو شه در صورتی ک من خواستگار بهتر داشتم چندسال موند بخاطرم 🤕

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شفای پدرم و سلامتی تو دلیم دعا کنید ممنونم ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه میخواست هرطور شده بود پا پیش میذاشت  الکی خواستگار خوب رد نکن اگه به دلت میشینه قبول کن&nb ...

بله این آقا پسر خیلی خوبه ولی من هم به اون آقا پسر علاقه مند بودم می ترسم نتونم فراموشش کنم 

احساس می کردم که دوسم داره ولی هیچ وقت چیزی نگفت البته داشت ارشد می خوند و الان سربازه همش فک می کنم ...

شاید شاید. زندگی درست. نمیشه. نصف. شهر. بهم. نگاه عاشقانه داشتن.  کو. 

کدومشون اومدن جلوووو 

ول کن 

شاید و اما و اگر. 

http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1532549
2731

به هر حال تو با دلت تصمیم میگیری اخرش

اما از من 39 ساله که دیگه امیدی به ازدواج ندارم حرف گوش کن

با اگر و شاید و نشانه زندگیت رو خراب نکن

منتظر کسی نباش که شجاعت بیان نداره

منتظر کسی نباش که مطمین نیستی میخوادت یا نه

2738
بله این آقا پسر خیلی خوبه ولی من هم به اون آقا پسر علاقه مند بودم می ترسم نتونم فراموشش کنم 

از خدا کمک بخواه من مطمئنم میتونی 

اشتباه منو نکن شاید اصلا اون اقا پسر قسمتت نیست بذار خدا خوشبختی از طریق یه نفر دیگه وارد زندگیت کنه

از خدا کمک بخواه من مطمئنم میتونی  اشتباه منو نکن شاید اصلا اون اقا پسر قسمتت نیست بذار خدا خو ...

بله از امام رضا علیه السلام خواستم که یه ادم خوب نصیبم کنه از طرفی از لحاظ عاطفی خیلی دوست دارم ازدواج کنم 

من اشتباه تو رو کردم بعد ۱۱ سال مجبور شدم با ی پسر معمولی ازدواج کنم تاپ ترین خاستگارامو از دست دادم بنظرم نکن این کارو

توکی هستی +من همون اتفاق خوبم که برات نمیافته
2706