2726

خیلی راحت برو بکش پایین کف دوتا پارو بچسبون بهم تمام 🤣🤣🤣

همون شور.ت ماماندوز سابقم نمیدونم چرا تعلیق شدم فکر کنم نی نی یار با مادر شوهرش دعواش شده نتونسته چیزی بگه سر من خالی کرده  تو امضای کاربری قبلیم گفته بودم ک مردونگی با  مرد بودن یکی نیست الانم میگم لازم نیست نر باشی تا مردونگی داشته باشی همین که یه جا میتونستی پا رو ضعیف تر از خودت بزاری اما نزاشتی ،میتونستی زخم زبون بزنی اما نزدی میتونستی خیانت کنی اما نکردی ،میتونستی دل بشکنی اما نشکوندی و.. بدون تو ته مردونگی هستی حتی اگه یه دامن گلدار تنته و یه چارقد سرت ،میخوام به همه مردا و زنایی ک در حق شریک زندگیشون خیانت کردن بگم این که یه هرزه که با همه میپره بهت پا داده و نفر سوم رابطت شده نشون دهنده این نیست ک  تو خیلی خاص و جذاب و زرنگی ،مگسا همیشه میرن دنبال گوه هرکی ام با مگس بپره ته مونده گیرش میاد. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خجالت نداره که عرچی که تو زیر لباست داری رو ۴ میلیارد زن دیکه هم دارن تو جهان

اگ مال اونا خوشگلتر باشه چی 😐😐😐😂😂

بحث اینه وگرنه خب اره دارایی یکسانه

میشه برا خواسته مدنظرم ی صلوات مهمونم کنی❣️😘😘
خیلی راحت برو بکش پایین کف دوتا پارو بچسبون بهم تمام 🤣🤣🤣

خیلی سخت بوددد مردم و زنده شدم اصلا تو فضا بودم هر حرفی رو چند بار تکرار کرد تا بفهمم 😑😂😂

اگ مال اونا خوشگلتر باشه چی 😐😐😐😂😂 بحث اینه وگرنه خب اره دارایی یکسانه

اون زن غریبع اس اصلا مهم نیس که خشگله یا نه

مهم اینه که تو یه عمر از شر اصلاخ و پشم راحت میشی

و یچیز خشگل تر بهت تحویل میده😂

2706