2726
عنوان

خانمم با مادرم نمیره بیرون!حق با کیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6085 بازدید | 192 پست

همسر منم مث شماست میشه بگین علتش چیه نمیذارین تنها بره.. همسر من که دلایلش قانع کننده نیس برام 

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی الان که بچمون به دنیا اومده میگه به مادرت بگو بچه رو نگه داره تا من برم کاری دارم انجام بدم یا چ ...

خب شاید راحت نیست دوست داره تنها بره چرا ایقد گیر میدی ؟بهش اعتماد کن زنی ک خراب باشه زندانش کنی هم باز کار خودشو میکنه 

این حسین کیست ک عااالم همه دیوانه اوست ❤❤
2728

من از خدامه کسی خریدام انجام بده یا با کسی برم ب شوهرم ک میگم هم میگه خودت ماشین بردار برو ولی تنهایی دوس ندارم برم خرید ...یه چن وقت براش سخت نگیر تا براش عادی بشه هن برا تو هم اون 

این حسین کیست ک عااالم همه دیوانه اوست ❤❤

واقعا مریض هستین شما و البته شوهر خودم هم همچنین 

حتی نمیزاره دم در برم

الان برای مدرسه پسرم سرویس لازمه و کسی نیست ببره و بیاره خودش که کار داره و منو هم نمیزاره،مامانم مجبوره هر روز پسرمو ببره و بیاره اینجا خونه ما

دخترم دنیامه
مادرم بنده خدا حرفی نداره  همیشه صبحا که من نیستم میاد پیشش بچه رو نگه میکنه که به کارای خونه ...

چچقدر ظالمی مگه زندانی تو هست که اجازه نداره تنها بره 

خواننده خاموش بودم پنج‌سال

رفتار خانومت عادیه، شما باید تو طرز فکرت تجدید نظر بکنی، 

چقدر سخته زندگی با اینجور آدمها ، حالا ما که تنها میریم بیرون کارهامون رو میکنیم رو کسی خورده تا حالا 🤐 آدم خودش رفتارش درست باشه کافیه نیاز به بادیگارد نیست ، مگر اینکه شب بدموقع باشه که بهتره شما همراهش باشی ، منم بودم بدم میومد مادرشوهرم هر دفعه بادیگاردم باشه ، اگه آدم نتونه از خودش محافظت کنه چطور میتونه یه زندگیو جمع کنه 

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞

والا همون خانم شماست تحمل میکنه هم با خانواده شما یه جا زندگی کنه هم بیرون رفتن هم با مادرت والا حق با خانمته قدر خانمت را بدون بهش آزادی بده این چه وضعیه اینا همه عقده میشه براش به روز میترکه از یه جا درز میکنه

دلم برای زنهایی که اینطور هستن میسوزه..  مثل یه برده و کنیز و کلفت باهاشون رفتار میشه..  که انگار به دنیا اومدن که فقط نیازهای یه مردی رو تامین کنن و بچه های اون مرد رو بزرگ کنن و رسیدگی..  و البته شاید خودشون تو همین فرهنگ به دنیا اومدن و مشکلی ندارن با این قضیه... 

من تا یادم میاد اکثر کارای زندگیمون رو بیرون خودم انجام دادم..  چون همسرم کارمند بود و نمیرسید بره بیرون واسه کارا..  دانشگاه که میرفتم تنهایی..  سرکار هم میرم الان تنهایی..  خریدای خودم و بچه هام رو خودم انجام میدم تنهایی..  شده حتی تعمیرگاه لوازم خونگی و ماشین رفتم تنهایی و کارمو راه انداختم..  هیچ وقت لنگ کسی نبودم..  لذت میبرم از این استقلال و اجتماعی بودن..  همسرم هم استقبال میکنه..  همه کارای بانکی و اداری رو بهم میگه تو انجام بده..  

همین چند روز پیش آبمیوه گیریم خراب شده بود و بردم دادم تعمیر..  که محیطش خیلی هم مردونه بود..  

فقط میتونم بگم بیجاره زنت و متاسفم برای شما که تو دوره قاجار موندی

همه میگن شبیه اما واتسون هستم...🌸💖
2706