2737
2734
عنوان

خانمم با مادرم نمیره بیرون!حق با کیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6085 بازدید | 192 پست
خلاف شرع نیست ولی اینجوری خیالم راحت نیست  اونم از نامزدی به همین روال بوده و مشکلی نبوده  ...

شما از دید خودت میبینی من شرایط همسر شمارو داشتم ودارم تقریبا داغون میکنه زنو حتی به طلاق چ دلسردی و آینده ای که بدون شما زندکی ادامه بده فکر میکنه بچخ داری بی خوابی و....به دلش نکاه کن این همه سال باب دلت بود خالا بشین حرفشو گوش کن دودش به چشم خودت میره

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
از همون نامزدی اشتباه بوده  منم همسرم از نامزدی نمیزاشت تنها برم بیرون، دو سال عقد بودم، دو سا ...

نمیتونم اجازه بدم 

بهش گفتم هیچ وقت تو زندگی اینو از من نخواه 

نه‌ تنهایی بیرون رفتن نه کار کردن نه خیلی چیزایی دیگه

گفتمم یک روزی این چیزا رو خواستی طلاق میگیریم بعد برو هر جور خواستی زندگی کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خلاف شرع نیست ولی اینجوری خیالم راحت نیست  اونم از نامزدی به همین روال بوده و مشکلی نبوده  ...

گآهی اوقات آدم دوست داره تنها بره خرید واحساس کنه استقلال داره همیشه ودر هر شرایطی همراه داشتن آدم رو اذیت میکنه حتی اگه اون شخص مادرش باشه 

شاید یه زمانی شرایط جوری بود که مجبور به تنهایی رفتن به بیرون بشه مثل رفتن به درمانگاه وقتی همیشه چشمت به یه همراه باشه در این شرایط کم میاری 

منم با سن کم ازدواج کردم شهر غریب اما کار های پزشکی وخرید را گاهی اوقات خودم تنهایی میرفتم وواقعا توی روحیه ام تاثیر داشت 

دور از جون شاید فردا مردی میخوای زن وبچه ات آویزون پدر ومادر باشن که ممکنه زود بمیرن یا اصلا نخوان یا نتونن مراقب خانوادت باشن اون وقت زنت با این همه نابلدی میخواد چیکار کنه

شما از دید خودت میبینی من شرایط همسر شمارو داشتم ودارم تقریبا داغون میکنه زنو حتی به طلاق چ دلسردی و ...

منم همین شرایطو داشتم و زندگیم پاشید، هرقدر آدم اصرار بیشتری به مستقل بودن و رفع محدودیت ها میکنه، مرد بد تر فکر میکنه چه خبره 

2731
درسته، برداشت شما ارباب و بردست  ولی همسرم اینجوری قکر نمیکنه

اینجوری فکر نمیکنه و موافق نیست که هرسری با مادره شما بره اینور و اونور؟!

یه خانم خمیر نیستش که از سن کم بگیری و هرجوری دلت میخواد شکلش بدی ، اونم انسانه و قدرت تصمیم گیری داره !!

شـبی از مـیان اینهـمه درد امیـد می‌رویـد…🌱💛
شما از دید خودت میبینی من شرایط همسر شمارو داشتم ودارم تقریبا داغون میکنه زنو حتی به طلاق چ دلسردی و ...

دست خودم نیست نمیتونم 

اینکه بیاد بیرون یکی بخواد کوچکترین حرفی بهش بزنه داغونم میکنه، میدونم خودش ادم پاکیه و ترسی از خیانتش ندارم ولی از هم جنسای خودم بیزارم😔

نمیتونم اجازه بدم  بهش گفتم هیچ وقت تو زندگی اینو از من نخواه  نه‌ تنهایی بیرون رفتن نه ...

واقعا شک دارم این اکانت واقعی باشه و شما راست بگی 

پس یا منتظر نابودی زندگی مشترکت باش، یا نابودی زنت

که اگه زنن هم نابود بشه، زندگیت نابود شده 

این همه آدم تو تاپیک دارن میگن چی درسته، بعد شما هنوز حرف خودتو میزنی، نمیدونی چی در انتظارته

2738

اون زمان که باهاش میرفتی بیرون بچه بوده الان یک زن ۱۸ سالست و بچه نیست در ضمن الان مادرهههه

مگه عقلش کمه برای خرید بچه کوچک تو سرما و گرما با خودش ببره بعدش هم معلومه دلش نمیخواد مادر شما تنها بره خرید ،چون دوست داره به سلیقه خودش برای بچش خرید کنه

به همین روال ۱۰۰ سال پیش ادامه بده و طرز فکرتون عوض نکن تا در آینده‌ای نه چندان دور یک زن افسرده داشته باشی

به خاطر بسپار! همراهی خدا با انسان مثل نفس کشیدن است. آرام...بی صدا...همیشگی
واقعا شک دارم این اکانت واقعی باشه و شما راست بگی  پس یا منتظر نابودی زندگی مشترکت باش، یا ...

میدونم بقیه چی میگن ولی هر کسی یک زندگی داره و اختیارشو داره، همسر منم از همون اول شرایط رو‌گفتم چجوریه و قبول کرده

منم همین شرایطو داشتم و زندگیم پاشید، هرقدر آدم اصرار بیشتری به مستقل بودن و رفع محدودیت ها میکنه، م ...

چون بیمارن خودشونم قبول نمیکنن من بعد زایمانم شدم یه ادم پرخاشگر و...مادرم احازه طلاق نمیده گفتم بعدا ارثمو میگیرم جدا میشم باورت میشه امقدر ازش توقع نداشتم که بچم داره میشه سه ساله منم هشت ساله عروسی کردم یه لباس برامون نخریده اویزون مادرمم عیدا آحیل و میوه مادرم میده عین گاو میخوره هر سال میگم مهمون میاد میگه هیچ کس نمیاد هیچ کس راه نمیده تنهایی احیل میخوره بی آبرو غصخ نخور این پاشیدن نیست یه خوشبختی که نصیبت شده زندگیت پاشیده بود الان جمع کردی غصه نخور دلت گرفت درخواست دوستی بده درد دل کن چون میدونم افسردگی بعد طلاق اینا چقدر سخته ادمو دیونخ میکنه و قشنک نابود میشی

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
نمیتونم بذارم، برای خودش میگم 😔

اگه بهش اطمینان داری ومادر بچت شده پس گاهی اوقات اجازه بده با جامعه تنها آشنا بشه وگرنه کم میاره  میبره  افسرده میشه ویه زن افسرده نه مادر ونه همسر خوبی میشه 

اگه براتون سخته از مسافت های نزدیک شروع کنید تا هم شما وهم ایشون با شرایط راحت تر کنار بیاید

برده چیه  از نامزدی همینجور بود خودش میدونه دوست ندارم تنهایی جایی بره

اون بیچاره اگه خانواده درست و‌ حسابی داشت تو بچگی شوهرش نمیدادند اونم به یه ادم روان پریشی مثل شما ! خودش بچه است تازه یه بچه هم اورده! خدا بهش رحم کنه!  

اون زمان که باهاش میرفتی بیرون بچه بوده الان یک زن ۱۸ سالست و بچه نیست در ضمن الان مادرهههه مگه عقل ...

مگه یک نوزاد یک ماهشم نشده چی میخواد حالا که برای خریدش سلیقه به خرج بدی، همین پوشاکه براش میگیرم دیگه، اینا بهونست 

2706