2410
2553
عنوان

خانمم با مادرم نمیره بیرون!حق با کیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6084 بازدید | 192 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم افسردگی گرفتم مراعات کنی بزاری بره بهتره اروم تر میشه یه تایم بچرو ببر پیش مادرتون تنها باشه بهش پول بده بکو دی جی  کالا خرید کن بیاره حلو در روانی تخلیه بشه خیلی کمک میکنه

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
2456
مادرم بنده خدا حرفی نداره  همیشه صبحا که من نیستم میاد پیشش بچه رو نگه میکنه که به کارای خونه ...

مقصر شما نیستی.....سن خودتم کمه.....🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️فقط میتونم  بگم...ولشکن کمی  از این  مرز ها رو...ولکن..بعنی چی..مادرت همش میاد..میاد...چرا  انقدر میاد  خونه تون...آدم نیاز  به تنهایی داره

واقعا فکر کردین ؟من انقدر حوصله دارم که طلاق بگیرم ؟؟            من واقعا حوصله ندارم  بخام این زندگی  این همسر این خانواده رو ترک کنم  که بخام  دوباره ..ازدواج کنم تشکیل خانواده بدم...دوباره  ۳سال طول بکشه  فرمان اون  زندگی  اون مرد  اون خانواده همسر رو به دست بگیرم؟؟فرهنگشون  طبقه خانوادشون بشناسم.دوباره  خاهر شوهر  مادر شوهر  بازی رو تحمل کنم؟ حوصله دارم ؟؟بخام جاری مادرشوهر خاهر شوهر بشناسم از سر زندگیم بازشون کنم؟؟ هرچند همسرم بد هم  باشه.... بخام داخل خانواده  همسر برا خودم جایگاهی  درست کنم؟؟؟اعتماد اطرافیانو  کسب کنم؟؟.من انقدر عمر میکنم ؟؟واس اینکار؟؟؟این حوصله اعصاب دارم؟؟؟پس  عمری وقتی واس این شوهر  این زندگی گذاشتم چی؟؟؟؟مگر همینجوری کشکی  هست ؟؟؟؟خیر جانم ..(دیالوگ نوید محمد زاده)من میمونم اینجا حقمو میگیرم موندم حقتونو کف دستتون بزارم😃  اینارو درست میکنم...با همین  آدم ها..همین تیکه ها پازل مو میچینم .....زندگی  بازی حکم هست وقتی برد میزنن کارت هارو  معلوم نیست  به تو چی میفته  شاید بهترین  دست...شاید بدترین دست...ولی مجبوری با همون دست بازی کنی..با همون کارتا  منتها..باید بدونی  کدوم  کی استفاده کنی که  بازی رو ببری....توی شطرنج باید بشناسی  مهره هاتو  کدومو کجا بزاری....تو کل عمر وقت نداری که  صرف شناختن  مهره  های زندگیت کنی  .....پس با همینا  بازی کن..            _زندگی  یک قماره_ من شاید قمار بلد نباشم...ولی وسط بازی هم حق جا زدن ندارم...این قانون بازی  حکم هست____کاربر ۹ساله سایتم

چرا نمیزاری تنها بره؟ شکاکی؟ خودت اینجا نصفه شبی با اینهمه خانم داری به دور از چشم همسرت چت می‌کنی بعد اجازه نمیدی همسرت بره خرید وسایل ضروری زندگی؟ تناقض جالبیه 😑😑😑😑😑😑

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
مادرم بنده خدا حرفی نداره  همیشه صبحا که من نیستم میاد پیشش بچه رو نگه میکنه که به کارای خونه ...

اصلا تا حالا بهشگفتی دوس داری یا خوشحالی از اینکه مامانم همش میاد خونمون؟

من اگه واقعا شرایطم اینجوری بود با همسرم دعوا میگرفتم

2714

وا طفلی زنت الان که مادرم شده حق یه خرید رفتنم نداره 

حالم بد شد از این همه محدودیت ...

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...
ولی الان که بچمون به دنیا اومده میگه به مادرت بگو بچه رو نگه داره تا من برم کاری دارم انجام بدم یا چ ...

ببخشید یه جوری که از تاپیکت متوجه شدم انگار خانمت برده شما هستش خب دوست داره خودش بره چه اصراری داری با خانوادت بره😐 واسه چی اینقدر محدودش کردی؟ 

کاربر آقا

شما  اگر حتی تنها نمیزاری  جای بره....موضوع  دیگه هست......اینکه  مادرت همش  اونجاس  یک موضوع  دیگه....دقیقا مادرت  چیکار میکنه..همش خونه شما....ولشکنین بزارین خونه خودش تنها  راحت باشه

واقعا فکر کردین ؟من انقدر حوصله دارم که طلاق بگیرم ؟؟            من واقعا حوصله ندارم  بخام این زندگی  این همسر این خانواده رو ترک کنم  که بخام  دوباره ..ازدواج کنم تشکیل خانواده بدم...دوباره  ۳سال طول بکشه  فرمان اون  زندگی  اون مرد  اون خانواده همسر رو به دست بگیرم؟؟فرهنگشون  طبقه خانوادشون بشناسم.دوباره  خاهر شوهر  مادر شوهر  بازی رو تحمل کنم؟ حوصله دارم ؟؟بخام جاری مادرشوهر خاهر شوهر بشناسم از سر زندگیم بازشون کنم؟؟ هرچند همسرم بد هم  باشه.... بخام داخل خانواده  همسر برا خودم جایگاهی  درست کنم؟؟؟اعتماد اطرافیانو  کسب کنم؟؟.من انقدر عمر میکنم ؟؟واس اینکار؟؟؟این حوصله اعصاب دارم؟؟؟پس  عمری وقتی واس این شوهر  این زندگی گذاشتم چی؟؟؟؟مگر همینجوری کشکی  هست ؟؟؟؟خیر جانم ..(دیالوگ نوید محمد زاده)من میمونم اینجا حقمو میگیرم موندم حقتونو کف دستتون بزارم😃  اینارو درست میکنم...با همین  آدم ها..همین تیکه ها پازل مو میچینم .....زندگی  بازی حکم هست وقتی برد میزنن کارت هارو  معلوم نیست  به تو چی میفته  شاید بهترین  دست...شاید بدترین دست...ولی مجبوری با همون دست بازی کنی..با همون کارتا  منتها..باید بدونی  کدوم  کی استفاده کنی که  بازی رو ببری....توی شطرنج باید بشناسی  مهره هاتو  کدومو کجا بزاری....تو کل عمر وقت نداری که  صرف شناختن  مهره  های زندگیت کنی  .....پس با همینا  بازی کن..            _زندگی  یک قماره_ من شاید قمار بلد نباشم...ولی وسط بازی هم حق جا زدن ندارم...این قانون بازی  حکم هست____کاربر ۹ساله سایتم
خب همسر من سنی نداره بیشتر در معرض خطره تا مادرمن

کی گفته؟

من الان 17 سالمه متاهل هستم.

شوهرم می‌ذاره تنها برم بیرون فقط جاهای پرخطر میگه با مامان خودم برم ن با مامانش

جاهایی مثل بازار و ..... که همه مرد هستن

بعدم مادر شما چرا خودشم مادره اگه اعتماد نداری چرا گرفتیش اگه داری بزار بره خلاف شرع نیست که،بعدم هیچ زنی خوشش نمیاد مادرشوهر تو همه امور باشه شوهر منم اینجوری بود کاشف به عمل اومد پارانوئید داره

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
2706