2376
2358

سلام، همسرم تازه زایمان کرده و ۱۸ سالشه 

تقریبا از ۱۵ سالگی که نامزد کردیم وقتی میومد خونمون بهش گفته بودم هر وقت میخوای بیرون بری و من نیستم با مادرم برو تا قبل زایمانشم همین روال بود و من سرکار بودم با مادرم میرفت کاراشو انجام میدادن و با هم خوب بودن و مشکلی نداشتن و ندارن. 

ولی الان که بچمون به دنیا اومده میگه به مادرت بگو بچه رو نگه داره تا من برم کاری دارم انجام بدم یا چیزایی که لازمه برای بچه بخرم و بیام ، خب میگم سه تایی برید میگه هوا گرمه بچه اذیت میشه، میگم خب هر چی میخوای به مادرم بگو میگیره برات میاره باز بهونه میاره که نه خودم بهتر میدونم چی بخرم، منم گفتم فکر تنهایی از خونه بیرون رفتن رو از سرت بیرون کن الکی لج نکن، میگه خب خودت بیا ، منم مغازم وقت نمیکنم نمیشه که وسط روز مغازه رو تعطیل کنم، خودش میدونه دوست ندارم ولی بعضی وقتا پیله میکنه، چیکار کنم، بهترین کار اینه که اگر خیلی واجبه مادرم براش بگیره یا خودم وقتی میام خونه بگیرم ولی باز میگه نه خودم برم، حتی بهش گفتم داداشم خونست با ماشین میبرتت ولی میگه روم نمیشه دیگه نمیدونم چیکار کنم 

بچه ها میدونستین تنها کلینیکی که ضمانت ۱۰ ساله عدم بازگشت پلک رو میده و کارش به صورت تخصصی جراحی افتادگی پلک هست RMC هست . پیشنهاد میکنم برین پیششون عمل چشم گربه ای هم انجام میدن و کارشون کاملا حرفه ای و تخصصی هست . نه اینکه تحت نظر من برین اونجا ولی اینجا رو هم باجاهای دیگه مقایسه کنید و عاقلانه تصمیم بگیرید! 

برده گیر آوردی ؟

یعنی چی بادیگارد همراش میفرستی ؟

پس استقلال و حریم شخصی چی میشه این وسط ؟

نمیدونم شما مردا با خودتون چی فکر میکنین ؟

اما به تجربه میگم مردی شکاک و بددله که خودش خطا کرده باشه

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                                                                                                                                                              اگه خواستی به امضام گیر بدی ، بدون هنوز به درکِ تشخیص فان نرسیدی 😏
2372

فرق همسر و مادرتون چیه که یکی حق بیرون رفتن داره و یکی نه؟ و چرا فک میکنید همسرتون  برا بیرون رفتن باید از شما اجازه بگیره؟

عشق ما را به تفاهم نرساند💔در این زمانه ی بی های و هوی لال پرست...خوشا به حال کلاغان قیل و قال پرست..چگونه شرح دهم لحظه لحضه ی خود را برای این همه ناباور خیال پرست؟..  خدایا بیا پایین💔یِتیشین نفسیم بیتیور..یِتیشین بانا کوشلار💔خداجون متشکریم که چشم دادی بهمون💔واسه گریه کردن و دیدن این دنیای زشت💔مرسی که پا به ما دادی واسه ی سگ دو زدن💔واسه گشتن تو جهنم دنبال راه بهشت💔آخ که شکرت ای خدا واسه جهان به این بدی💔چی میشد اگه تو دست به ساختنش نمیزدی؟؟؟💔
ولی الان که بچمون به دنیا اومده میگه به مادرت بگو بچه رو نگه داره تا من برم کاری دارم انجام بدم یا چ ...

خوب  چرا  مادرتون  تنها  بره  ولی  همسرتون  نره؟ 

حق  با  همسرتونه

منم افسردگی گرفتم مراعات کنی بزاری بره بهتره اروم تر میشه یه تایم بچرو ببر پیش مادرتون تنها باشه بهش پول بده بکو دی جی  کالا خرید کن بیاره حلو در روانی تخلیه بشه خیلی کمک میکنه

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
مادرم بنده خدا حرفی نداره  همیشه صبحا که من نیستم میاد پیشش بچه رو نگه میکنه که به کارای خونه ...

مقصر شما نیستی.....سن خودتم کمه.....🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️فقط میتونم  بگم...ولشکن کمی  از این  مرز ها رو...ولکن..بعنی چی..مادرت همش میاد..میاد...چرا  انقدر میاد  خونه تون...آدم نیاز  به تنهایی داره

به دلایلی امضای سابقمو پاک کردم........۸ساله کاربر اینجام....این کاربری ۹من هست...هرجا کمکمو نیاز داشتین ...تک کنین منو💚
2373