2726
عنوان

امروز مهمونی داشتم داداشم بدون خانومش اومد

| مشاهده متن کامل بحث + 125433 بازدید | 1174 پست
حق با زن داداشتونه،پدر شما بیشتر در قبال پسرش مسئوله چون بعد از شوهر هزینه ی عروس و نوه ها با پدرشوه ...

چرا در قبال پسرش 

این جملت یعنی دختر عروس مردمه؟ 🤔 

پدرشه اونم دخترش حتما میدونه دخترش در اینده ب دردش میخوره نه پسر و عروسش دم پدرش گرم 

منم بابام هیچ فرقی بین منو برادرام نذاشت بیشترم داد فردا روز پسرا دوتا ارث میگیرن.. 

واسه پرو فایلم ریپلای نکنید عوض نمیشه حتی شما  😤😤🤨🤨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مرسی . برادرای من همیشه پشتم بودن واقعا میبینم تنها اومد ناراحت شدم براش . کاش خانومشم میفهمید من تق ...

چطور میگی تقصیری نداری 

معلومه که مقصری 

حمایت داداشات هم تا وقتی هست که زرنگ بازی در نیاری بالاخره الان نه ولی تا چند سال آینده با این همه فرق اونام ازت دل میکنن

برا این میگم چون ما هم مستاجریم،پدر و مادرم یه خونه دیگه دارن که میخواستن بفروشن و برا من خونه بخرن چون با پول اون خونه قدیمی نمیشه برا هر سه تامون خونه خرید اما من قبول نکردم و نذاشتم ،گفتم اگر قرار کمکی بشه باید به هر ۳ یکسان باشه درسته خواهرام شرایط سخت منو ندارن و واقعا هیچ مخالفتی ندارن که پدرم برا ما خونه بگیره اما وجدان هم چیز خوبیه ،من دوس ندارم حتی شده گوشه ذهن داماد بگذره که پدرم فرق گذاشته یا ....

خونواده هایی که به دختر بیشتر میرسن و به پسر نه.دلیلش اینه که به ضرب پول میخوان دخترشونو قالبه داماد ...

این حرفایی رو ادمایی میزنن که پدر مادرشون محلشون نمیزاره 

والا من همه جوره مساویم همسرم خیلی دوسم داره  ولی بابام خیلی خیلی دوستم داره واسه همین هر کاری بخواد بکنه اول از من نظر میخواد بهترینا رو برای من میخواد همه میدونن البته از نظر مالی کم نمیزاره  واسه داداشام اونام خیلی دوسم دارن عروسا هم همینطور عین خواهریم  حرفات خیلی بی ربط بود مثلا خواستی بچزونی از حسادت

اتفاقا بابای دختر دوست هم زن دوستن هم خانواده دوست هم دلسوز مگه پدر باید از عروس اجازه بگیره؟ 

واسه پرو فایلم ریپلای نکنید عوض نمیشه حتی شما  😤😤🤨🤨

من به عردس حق میدم

از طرفی تو دعوت نکردی مادرت همه رو جمع کرده تو حتی یه زنگم نزدی بگی بیان!

پول باباتم بردی خونه ساختی ۳ برادر مستاجر داری میگی چون بچه ندارن خونه نمیخوان

پس حق ناراحتی نداری بشین خونت سندشو قاب کن کیف کن

آشنای عزیز  تو رو به حضرت زهرا (س)اکانتم رو چک‌نکن من از غم هایی به اینجا پناه اوردم که تو ازشون خبر نداری😭بذار راحت باشم😭 بمیرم برای دلِ هزار تیکه ام 💔
داری میگی کمک کردن شرایطشون فرق داشت یه جاهم کمک کردن نه ده بار و ده جا بقیه هم گله ای نداشتن ولی ای ...

چقدر عصبانی. دلشون خواسته برا دخترشون کاری کردن. ما‌که تو زندگیشون نیستیم جزئیات رو بدونیم. یواش تر بابا

مقداری کمک نشده لنگ‌هم نبودن پدرشون کل پول ساختو داده به علاوه کمک های دیگه مثل ماشین و... چرا پدر ...

شما زیادی عصبانی هستی. برادر ایشون فکر نکنم اینقدر چرا چرا کرده بوده که شما داری می کنی 🤣

پدره. دیده دخترش لازم داره کمک کرده. اخه به کسی چه ربطی داره

دعا کردم برات قشنگم صلواتم فرستادم به امید خدا زود خوب میشی

سلام مهربونم 

خدا الهی هرچی تو دلته بهت بده ❤️❤️❤️

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات برای سلامتی تو دلیم میفرستی ؟              تخصص عالی در زمینه گذشتن از موقیت ها ی مختلف زندگی و گفتن جمله واااای خدایا من چرا اینقد خر بودم               وامروز به تاریخ ۱۶/آذر/۱۴۰۲ بی بی چک من مثبت شد و نی نی ناخواسته اومد تو دل من.مامانم من خیلی خوشحالم ولی بابا زیاد راضی نیست و اخم تخم کرده ولی من از همون ثانیه عاشقت شدم.بخاطر بیماریم استرس مریض شدنتو دارم ولی تورو سپردم به حضرت زهرا و از خدا میخام زیر بیرق ائمه نگه دارت باشه عزیزکم.خدایا شکرت..خب خب انگار بابا فندقو قبول کرده بلاخره🫡😂و داره کم کم باورش میشه پدر شده...امروز ینی ۸ بهمن من فهمیدم فندق یه دختر چادر زریه🥺🥹و من همونجا روی عکس سیاه سفید مانیتور گل سرا و دامن چین چینشو تصور کردم و از ذوق مردم براش ولی طبق پیش بینیم بابای دختری اصلااا خوشحال نشد و یک روز کاااامل رفت توی قیافه..میدونم عاشقش میشه حتی بیتشر از من و مادر خودش ولی خب.‌‌..
واقعا عارضه ای نداره من تازه همسرم متخصص داروسازی بالینی ولی کاملا موافق بود. واقعا درمان موثر و خوب ...

، 😔

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات برای سلامتی تو دلیم میفرستی ؟              تخصص عالی در زمینه گذشتن از موقیت ها ی مختلف زندگی و گفتن جمله واااای خدایا من چرا اینقد خر بودم               وامروز به تاریخ ۱۶/آذر/۱۴۰۲ بی بی چک من مثبت شد و نی نی ناخواسته اومد تو دل من.مامانم من خیلی خوشحالم ولی بابا زیاد راضی نیست و اخم تخم کرده ولی من از همون ثانیه عاشقت شدم.بخاطر بیماریم استرس مریض شدنتو دارم ولی تورو سپردم به حضرت زهرا و از خدا میخام زیر بیرق ائمه نگه دارت باشه عزیزکم.خدایا شکرت..خب خب انگار بابا فندقو قبول کرده بلاخره🫡😂و داره کم کم باورش میشه پدر شده...امروز ینی ۸ بهمن من فهمیدم فندق یه دختر چادر زریه🥺🥹و من همونجا روی عکس سیاه سفید مانیتور گل سرا و دامن چین چینشو تصور کردم و از ذوق مردم براش ولی طبق پیش بینیم بابای دختری اصلااا خوشحال نشد و یک روز کاااامل رفت توی قیافه..میدونم عاشقش میشه حتی بیتشر از من و مادر خودش ولی خب.‌‌..
2706