2726

ارزش موندن داشت ؟

من فروردین ماه جدا شدم کامل اما ۱سال میشه که از خونم رفتم 

الان دوتا خواستگار دارم که اصلا دلم باهاشون نیست 

بکیشون خیلی شرایط معمولی حتی روبه بد داره 

یکی هم طلافروشه مجرد بوده و چند وقتی میشناسمش قبلا به جورایی دوست شوهرم بود خواهرشم میشناسم و دختر خیلی خوبیه 

وضع مالی خوبی دارن اما پسره ظاهر معمولی رو به پایین داره و به دلم نیست کلا 

من هنوز شوهر سابقمو دوست دارم فقط مجبور شدم طلاق بگیرم 

چون تو گوشیش هزارتا چت با زنای هرزه دیدم و با دختر عمش چت میکرد مسافرت مجردی رفته بود بی من چندتا دخترم تو اون یفر بود قسم میخورد من خبر نداشتم دختر بوده و زود برگشتم چتاشم میگفت  هک شدم 

شرایطشم مالی

این سال اخر وضع مالیش خیلی 

خوب شده بود 

ظاهرشم خوب بود چهره و قدش 

کلا برام جذاب بود 

خسیس نبود 

دست بزن نداشت 

نمیدونم اما انگار مشروب مبخورد و قلیون تو گوشیش عکس دیدم 

حالا همش مبترسم نتونم دل ببندم به کسی دگ یا شرایط ظاهریش بدتر باشه 

دلتنگ زندگیمم تنهایی هم اذیتم دلم میخوام به تلافی فقط ازدواج کنم 

کاش مبتونستم ازش دل بکنم 

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))

ب طلا فروشه فکر کن و بهش مجال اشنایی بده شاید با ظاهرش کنار اومدی 

یادت باشه تو این دنیا هیچ چیزی از هیچ کسی بعید نیست... اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش...     شوهر خدا نیست نون شبت گرو اون نیست پس از سر ناچاری کنارش نمون اگر حرمت گزار نیست .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فعلا ازدواج نکن 

رو خودت کار کن عزیزم 

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///

مواظب باش از چاله نیوفتی تو چاه الان با این حرفایی که میزنی نمیتونی تصمیم درست بگیری برا  زندگیت صبر کن اون دوتا خواستگار هم مخصوصا اون که با شوهرت سابقت دوست بوده اصلا بهش فکر نکن بدردت نمیخوره

آنا.......چیخاتمارام محبتین یادیمنان                                             لای لای سَسون قولاقیمدا ساخلارام......