2737
2734
عنوان

از بس همه گفتن جاریت خوشگله میخوام کلی عمل زیبایی انجام بدم😭🥺🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 1119 بازدید | 58 پست
بگن این چیزی ارزش های شمارو کم نمیکنه یادت باشه  نه زیبایی  ملاک ارزشمندیه نه  مادی ...

نمیدونم کاش اینطوری باشه...‌‌

از لحاظ تحصیلات و فرهنگ خانوادگی و اینا خانواده شوهرم همش من رو میگن... 

اما فامیل ها و اقوام به مادرشوهرم میگن اون عروس کوچیکه رو از کجا پیدا کردی اینقدر خوشگله 

رویای من استقلال مالی و رسیدن به درآمده
نمیتونم ...

حیف شد ...

حالا خوشگلیه جاریت زیاد برات مهم نباشه 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

این منطقه ای که ما زندگی می کنیم آره... همه چی زیبایی هست

اگه هر کس با جامعه اطرافش هماهنگ شه هیچ وقت هیچ پیشرفت فرهنگی و اجتماعی تو هیچ جامعه ای نخواهد بود 

یکی باید کار درست رو شروع کنه

کاربری سوممه و عضو سابقم 
2728
نمیدونم کاش اینطوری باشه...‌‌ از لحاظ تحصیلات و فرهنگ خانوادگی و اینا خانواده شوهرم همش من رو می ...

بازهم متوجه منطورم نشدی عزیزجان

هم چهره هم مادیاتی مثل تحصیلات و موقعییت اجتماعی همه و همه مادی هستند

اسم کاربریت زن مستقل هست اما  نفس مستقلی نداری و نیازمند  پسندیده شدن توسط  دیگرانی  این  صفت  ناشایست زمینت میزنه

ممنون میشمدر حقم بخونید: اللهم ارزقنا شهادت فی سبیل#ارمانخدایا مرا با نام امیدی از خودت امتحان نکن!💫دایا تورا برای آنچه از حکمتت ندارم و آنچه از رحمتت دارم سپاسگزارم🌱 من هیچ خصومتی با شمایی که داری با من بحث می‌کنی ندارم عزیزِجان شما با هر عقایدی برای من محترم هستی🤎🌻 تو این دنیا دوتا کار رو نمیشه با هم انجام داد! یا باید فکر و خیال کردیا زندگی... 🧚
چ زنهایی با چهره ی عادی و ولی رفتار  گیرا و تیپ و لباس متشخص دیدم..... روی رفتارت کار کن اصیلتر ...

آخه من از خودم راضی بودم ها.... اما در چن سال اخیر گونه هام جوش زد و همشون چاله شدن موندن😭😭

حداقل دیگه واسه صافی پوست باید هزینه کنم 

2738
مهمترین چیز در زیبایی زن مو و پوست سالمه

واللا کلی دکتر رفتم... 

هزینه کردم... یک سال و نیم مشت مشت آنتی بیوتیک خوردم ( که الان پشیمونم چون بهبودی نداشت و مضرر بود واسه بدنم)

اما الان یک صابون یکی معرفی کرد تا حدی کنترل کرده ... ولی جای جوشام مونده

بازهم متوجه منطورم نشدی عزیزجان هم چهره هم مادیاتی مثل تحصیلات و موقعییت اجتماعی همه و همه مادی هست ...

میدونم گلم.... اما وقتی ۹۰ درصد کسایی که هم من رو هم جاریم رو میشناسن این حرف رو میزنن معلومه که تاثیر داره روی من...

قبلا نادیده می گرفتم اما الان نه

خوب برو پیش متخصص(حتما کلی تحقیق کن و سرچ کن ببین پروانه طبابت داشته باشه حتما دکتری که میخوای بری)ا ...

آره خودمم روی انتخاب دکتر حساسم... حتما بهترین دکتر رو انتخاب میکنم و زیاده روی نمیکنم که چهره ام مصنوعی بشه

ژل لب بزن ابروها میکروبلیدینگ کن موهات رنگ کن خط خنده یا گونه تزریق کن منم راستش حسودیم میشه بگن او ...

مرسی که درکم کردی....

تزریق گونه رو هم دوس دارم... نمیدونم چیکار میکنن صورتشون پر و چاق میشه ... فک کنم همون تزریق گونه اس.‌‌

میکروبلدینگ واسه ابرو خوبه؟ یا فیبروز؟