2726

از این حس میترسم  یه مدت تصمیم میگیرم بیخیالش بشم اما نمیشه

خودمو مشغول کار میکنم مشغول کارای روزانه اما نمیره از ذهنم نمیره 

اولین کسی نیست که تو زندگیم بوده اما اولین کسیه که در حد مرگ میخامش و...اخه چم شده دو ساله دارم با خودم مبارره میکنم اما نمیشه

حالتو کاملا درک می‌کنم تو دوساله داری مبارزه میکنی من هشت ساله 

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم ۶ ساله نمیدونم چه حسیه 

انگار بودن یا نبودنم واس اون فرقی نداره ولی من همش تو فکرشم نمیدونم چرا

به کاکتوس که زیاد آب بدی، خراب می‌شه؛ حکایت محبت کردن به یه‌سری از آدمای زندگیمونه :)  ️

بخدا نه شغلش بالاتر از منه نه تحصیلاتم نه قیافه درجه یکی داره اما من عاشق شدم مطمئنم

اخه نمیشه از قلبم بیرون نمیشه

هرچی باشه برام مهم نیست حتی به پولو هیچیش فکر نمیکنم اگه مهریمم نداشته باشم مهم نیستتت 

اخه چمه بخدا نمیفهمم

پسره احتمالا مغروره 

پسرهاي مغرور دخترها رو ديوانه ميكنند

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر لحظه تحویل سال🌸امیدوارم سال جدید فضول ها🐶دخالت کن ها 🦊نامردا 🐸دزدا 🦇خیانت کارها🪱 پرادعا ها 🪰 نسلشون بپوکه بگو ایشالا
2706