2737
2734

من یکم اضطراب دارم چون از شنبه باید برم سر کلاس و خب درس نخوندم اونطور که میخواستم 

و الان خوابگاهم و هیچکی نیومده هنوز 

تینا.م هستم، یه کوچولویی رو دارم بزرگ میکنم بنام بادوم🐩🐩🤠دانشجوی نی نی سایت از اون نسلی که پاش به دانشگاه باز نمیشه به لطف کرونا 🐥تهرانم ولی عازم رشت اگه کرونا بخواد🍻 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من دوستم صبح اول وقت اومد خونه م. با هم صبحونه خوردیم بعد مشغول جابجایی گلدونا که ریشه هاشون پوسیده بود شدیم. گلدونای تو تراس رو آوردیم کلی خاک تو هوا پخش و پلا شده بود. طفلک دوستم سر و تنش شده بود خاک خالی. آخر سر فرستادمش یه دوش گرفت و رفت خودمم برای مرتب کردن خونه تا 12 ظهر مشغول بودم.

الملک یبغی مع الکفر ولا یبقی مع الظلم از پیامبر اکرم (ص) ترجمه: حکومت با کفر باقی می‌ماند ولی با ظلم نمیماند.
2738
دو روزه دارم گریه میکنم شوهرم بیمارستان بستری بود

اشکال نداره بیا بغلم🫂

تینا.م هستم، یه کوچولویی رو دارم بزرگ میکنم بنام بادوم🐩🐩🤠دانشجوی نی نی سایت از اون نسلی که پاش به دانشگاه باز نمیشه به لطف کرونا 🐥تهرانم ولی عازم رشت اگه کرونا بخواد🍻 

هیچی شوهرم پریود شده اعصاب نداشت تنهایی رفت بازار منو نبرد اصلا هنگم 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
مرسی   چه اسم کاربریت با کلاسه 🤩

😁❤❤

هیچی شوهرم پریود شده اعصاب نداشت تنهایی رفت بازار منو نبرد اصلا هنگم 

منم خوابگاهم هیچکی میومده چن روزه... از تنهایی دیگه دلم گرفت...

2706