2737
2734
عنوان

شب زیارتی امام حسین ع بیاین برای حاجتتون کوثر بخونم🌹🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 1280 بازدید | 336 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
@night66   ‌وحیده مهربونم  @zahraayat   زهرای عزیزم خواهرای گلم به نیت شما خون ...

سلام خدا خیرتون بده اجرتون با امام زمان. حاجت روا باشین به حق قرآن و اهل بیت.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
2738
@منتظرررررظهور    فرزانه گلم @سیلواناااااز    سمانه مهربونم @eliott93 & ...

سلام یگانه جان مرسی مهربونم 

ایشالله به عشقت برسی 😍😍

منم مامان شدم😍1401/07/17بیبی چکم مثبت شد خدایا شکرت 🙏 نی نیم دوقلوئهههههه😍

منم التماس دعا دارم خیلی سر ی قضیه سردرگمم ممنون میشم دعا کنید برام مشکلاتم حل شه😭💖

و "خدایـی"که بـه شدت کافـیست  اگه میشه ی صلوات به نیت ظهور امام مهدی(عج)  و شادی دل هممون میفرستی؟ 🌱💓ی کیدرامر اصیل😎☺️تاپیک های مذهبی و سریالای کره ای تگم کنین خوشحال میشم🌸
@سوسانو۱۴۰۰     آرزوی قشنگم سلام خوبی خواهری؟ دلم تنگ شد برات مهربونم😍گلی برای حاجت دل ...

سلام بروی ماهت یگانه جان خوبی خوشگلم؟الهی فدات شم منم دلم خیلی برات تنگ شده بود ممنون عشقم انشاالله شمام حاجت روا شی نازنینم 😍😍😍🥰🥰🥰🥰

که تو خداوند رویدادهای محالی💫🌱
ب نیت شما خوندم🌹🌹

ممنون عزیزم

و "خدایـی"که بـه شدت کافـیست  اگه میشه ی صلوات به نیت ظهور امام مهدی(عج)  و شادی دل هممون میفرستی؟ 🌱💓ی کیدرامر اصیل😎☺️تاپیک های مذهبی و سریالای کره ای تگم کنین خوشحال میشم🌸

یگانه عزیزم اگه لطف کنی تو این روز عزیز برای سلامتی و شفای مامانم سوره کوثر بخونی ک ان شاءالله جواب آزمایشش مشکلی نداشته باشه🙏

منم برات میخونم ان شاءالله ک عاقبت بخیر باشی🙏

2706