2703
2553
عنوان

پاکه یا نجسه بچه ها؟

182 بازدید | 15 پست

بچه ها ببخشید موقع دستشویی کردن بعضی وقتا چند قطره حس میکنم به پام میپاشه...برای همین همیشه شیر اب رو یکم باز میزارم چون میگن اگه نجاست با اب جاری برخورد کنه پاکه...حالا بنظر شماهم پاکه...حوصله ندارم همش پامو اب بریزم یا دمپایی خیس بشه

برای سلامتی همه ی نی نی های تو دلی صلوات بفرستیم⁦❤️⁩🌹🧿😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

سلام عزیزم تو قضیه نجس پاکی باید اطمینان داشته باشی... یعنی اگر شک داری که قطرات ادرار پریده یا نه، باید بنا رو بر نه بذاری. اگر اطمینان داری که پریده که خب نجسه و باید آب بگیری اما هرجا شک کردی، پاکه

۳مرتبه اب زلال رو بگیری پاکه

♥﷽ ♥    خدایا ازمحرم مریضم خسته شدم قبلااینجا نوشته بودم بچه میخام ولی الان بچه نمیخام سلامتیمومیخام خواهش میکنم بهم برش گردون هرروز خانم فاطمه زهراس روصدامیزنم‌پس کی جوابمومیدید اخه😔😔😔😭😭 ‌‌‌    الانم که ۴ ماه ازمحرم گذشته مادرشوهرم ای سی یو هیت وحالش بده خدایاخودت شفاش بده.. بااینکه دلم ازش شکسته ولی عب نداره ..                       بیا تا قدر یکدیگر بدانیم    که تا ناگه ز یکدیگر نمانیم                 توشرایط بدی هستم خیلی بد راه رفتن یادم رفته نمیدونم اصن‌من یه روزی راه میرفتم باورم نمیشه     این امضارونوشتم که روزای سخت یادم باشه توکل به خدا این روزامیگذره خوب میشم بازم ادامه میدم با زندگیم اگه خدا بخاد 😟
2714
یعنی چطور؟ نمیشوری پاتو؟

اخه نه که کامل بریزه بعضی وقتا سوزنی انگار حس میکنم ...من میشورم اما همش که نمیشه اب بریزی خیس کنی دمپایی رو ...خیلیا بدشون میاد 

وا

عزیزم من یجا خونده بودم یادم نیست کدوم امام اما میگفتن پاش رو قبل دستشویی اب میپاشید که اگر هم پاشید بنا بر پاکی بزاره برای جلوگیری از وسواس

اخه نه که کامل بریزه بعضی وقتا سوزنی انگار حس میکنم ...من میشورم اما همش که نمیشه اب بریزی خیس کنی د ...

اینقدر حساس نباش عزیز

...هر چه آمد به سرم باز گویم «گـذرد»... وای از این عمر كه با میگذرد، میگذرد...
2706